banner461
banner195

MHP'de Kongre Rüzgarları esmeye başladı

Milliyetçi Hareket Partisinde 2015 Haziran ayında yapılması beklenen seçimler öncesinde yapılması muhtemel bir il kongresinde tek aday üzerinde birleşilip birleşilemeyeceği merak konusu.

MHP'de Kongre Rüzgarları esmeye başladı
25 Ekim 2014 Cumartesi 19:41

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Milliyetçi Hareket Partisinde 2015 Haziran ayında yapılması beklenen seçimler öncesinde yapılması muhtemel bir il kongresinde tek aday üzerinde birleşilip birleşilemeyeceği merak konusu.

Genel Seçimler öncesinde yapılması beklenen Milliyetçi Hareket Partisindeki il kongresinde mevcut il başkanı Göksel Taşcı ve beraberindeki il yönetiminin aday olup olmayacağı da belirsizliğini koruyor.

Nevşehir ve Ülke gündemine dair değerlendirmelerde bile çok ketun bir davranış ortaya koyan, basın yayın kuruluşları ile hep mesafeli olmaya gayret eden İl Başkanı Göksel Taşçı’nın genel merkez kararı ile 3 yılını dolduran il ve ilçe teşkilatlarında yapılması beklenen kongre sürecinin Nevşehir’de yaşanıp yaşanmayacağına dair, kongre sürecinin ilimizde nasıl yürütüleceğine dair açıklamalarda bulunması bekleniyor.

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz günlerde Milliyetçi Hareket Partisindeki kongre sürecine ilişkin açıklamalarda bulunan Milliyetçi Hareket Partisi eski milletvekili adayı ve şimdi MYK Üyesi Sahir Solmaz, sürecin bugünlerde belli olacağını dile getirmişti.

Öte yandan Milliyetçi Hareket Partisinde Alkan Kararmaz ve Serkan Bedirhanoğlu döneminden bu yana süre gelen il başkanının 1 yıldan daha uzun süre görevde kalmaması geleneğine son veren MHP İl Başkanı Göksel Taşçı’nın yeniden bu göreve talip olup olmayacağı da belirsizliğini koruyor. MHP’nin Taşçı ve beraberindeki yönetimle birlikte tek liste ile yola devam deyip demeyeceği de belirsizlikler arasında yer alıyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
devam - 4 yıl önce
sn taşçıyla devam edilmesi lazım taaa yukarıdaki değişmeli
Avatar
hakan can - 4 yıl önce
syn bsk tekrar bsk olmanız temennı ederım yanlız lutfen yan kuruluslarınız daha aktıf oldugu bır secım planlayın ve dogru bır secım prgramı belırleyıp bızıde guldurun artık