banner461
banner195

MHP'de Ömer Ay Sesleri

MHP'nin Nevşehir Belediye Başkan adayı netleşmeye başladı. Ömer AY, tek aday adayı olarak ülkücü tabanın tam desteği ile MHP'nin Nevşehir Belediye Başkan adayı olarak öne çıkıyor.

MHP'de Ömer Ay Sesleri
03 Ekim 2013 Perşembe 10:17

banner143
banner134
 MHP'nin Nevşehir Belediye Başkan adayı netleşmeye başladı. Ömer AY, tek aday adayı olarak ülkücü tabanın tam desteği ile MHP'nin Nevşehir Belediye Başkan adayı olarak öne çıkıyor. 

MHP Nevşehir'de taşlar yerine oturuyor. Ömer AY'ın isminin kamuoyunda zikredilmesinden sonra şu ana kadar aday adayı çıkmayan MHP Nevşehir merkezde, Ömer AY ismi güçlü bir şekilde parti teşkilatlarında ve ülkücü tabanda seslendirilmeye başlandı. Güçlü şekilde Ömer AY isminin öne çıkması, parti tabanı ve ülkücüler arasında büyük bir heyecan ve çoşku yarattı. Birçok Ülkücü, Ömer AY'ın MHP Nevşehir Belediye Başkan adayı olarak en doğru ve güçlü isim olduğu konusunda birleşmiş durumdalar. MHP'nin Ömer AY ile seçime girmesi halinde, AKP'nin Nevşehir'de çok büyük bir hezimet yaşayacağı konusunda hemfikirler.

Görüşüne başvurulan ve parti içindeki etkili kişiler, Ömer AY ismine saygı gösterdiklerini ve Ömer AY ile seçime girilmesi halinde MHP'nin Nevşehir'deki başarısını ve gücünü artıracağı konusunda beyanda bulundular. 

Öte yandan, Türk milliyetçiliği çizgisinde olan sivil toplum örgütlerinde ve sendikalarda, Ömer AY isminin doğru bir tercih olduğu ve Ömer AY'ın adaylığını destekledikleri bilgisine ulaşıldı. 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Burhan MUTLU - 5 yıl önce
yolun açik olsun ömer hocam ,allah yardımcın olsun gönlümüz seninle
Avatar
mustafa kocabayraktar - 5 yıl önce
hacam yolun acık olsun gonlümüz seninle allah yardmcın olsun sana tam testekliyoruz
Avatar
Komik:) - 5 yıl önce
komik olmayın mhpliler...
Avatar
daldan eğme ülkücü değil kökten sürme ülkücü - 5 yıl önce @Komik:)
komiklik 1 muziplik yapmakla olur 2 kişilerin gülmesine vesile olana denir. başını kuma kuma gömerek açıkta kalan yerini görmeyene ne denir. bırakın gerçeklere at gözlüğü ile bakmayı ufuk dağarcığınızı genişletin artık. ha şunu diyorsan eğer haklısın ömey ay gibi muhterem biri aday olduğunda ülkücü camiadan oy alamayacağınız gerçeği ile yüzleşemiyorsanız o başka ama yüzleşmeye hazır olun
Avatar
DALDAN EĞME ÜLKÜCÜ DEĞİL KÖKTEN SÜRME ÜLKÜCÜ - 5 yıl önce
her ne kadarda ülkücü gençliğin önü kesilmek istensede muhafak olamayacaksınız. değerli hocamızın ve biz ülkücü neslin varliği türk varliğina armağan olsun.
Avatar
Doktor - 5 yıl önce
nevşehir'in sahipsizliğine ve terk edilmişliğine tek çare ömer ay. mhp yöneticileri ömer ay ismi ile seçime girmeleri halinde 40 yıllık teşkilat tarihlerinin en doğru ve güçlü kararını vermiş olacaklardır. akp'nin korkulu rüyası olan ömer ay, parti teşkilatını ve tabanını derleyip toparlayacak tek isim olduğu tüm ülkücüler tarafından bilinen bir gerçek. bu gerçek ortada iken ömer ay ile seçime girmek ülkücüleri mest edeceği gibi türkeş sonrası kaybedilen ruh ve heyecanı nevşehirde tekrar kazandıracaktır. allah seninle ve sana yardımcı olsun. allah seni yüce türk milletine bağışlasın. allah yardımcın olsun. iyiki varsın ömer ay...
Avatar
haydar - 5 yıl önce
ülkücü gençliği birlikte hareket etmesini sağlamak bile büyük bir başarıdır.akp ve yandaşları size karşı internet üzerinden savaş açabilirler önemli değil.bu sizin başarınız sayılır yıllarca menfaat gurupları sipekulatif partilerle beraber olup menfaat sağlamışlardır sizin isminiz geçmesiyle onlar rahatsız olmuşlardır uykularını kaçırdın başarı seni bekleyor.mhp ömer ayla nevşehirde yeni bir çağ açacaktır
Avatar
Mehmet Çalışkan - 5 yıl önce
o komik komik diyip duranlara bir hatırlatma yapmak isterim akp den önce belediye hangi partideydi ve mhp nin son seçimi kaç oyla kaybettiğini biliyo musunuz siz :)