banner461
banner195

MHP'den Sulusaray Kasabasına Çıkartma

Nevşehir MHP Heyeti ve Başkan Adayı Mehmet Varol Sulusaray kasabasında Belediye Başkanı Sadi Yalbırdak a ziyaret gerçekleştirdi.

MHP'den Sulusaray Kasabasına Çıkartma
14 Şubat 2014 Cuma 15:44

banner143
MHP Nevşehir Teşkilatı Sulusaray kasabasında
İlgili Galeriye Git
banner134

 Nevşehir MHP Heyeti ve Başkan Adayı Mehmet Varol Sulusaray kasabasında Belediye Başkanı Sadi Yalbırdak a ziyaret gerçekleştirdi.

MHP Nevşehir Merkez İlçe Başkanı Av.Burak Kalfaoğlu ,Nevşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Varol ,Nevşehir İl genel meclisi adayları Av.Fazlı Koç, Haydar Çiftçi ve teşkilat üyeleri Sulusaray MHP teşkilatıyle Başkan Sadi Yalbıradak ı makamında ziyaret ederek Sulusaray ın yanında olduklarını ve Sulusaray MHP Başkanımızın yanında olduklarını dile getirdiler.

Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Sulusaray Belediye Başkanı Sadi Yalbırdak teşekkür etti. Yalbırdak yaklaşan 30 Mart Yerel seçim sürecinde; Hep beraber Nevşehir için ve Sulusaray için birlikte el ele gönül gönüle çalışacağız dedi…

Daha sonra Cuma namazını Sulusaray da kılan MHP Heyeti burada büyük ilgi gördü

MHP Nevşehir Adayı Mehmet Varol ziyaretin Sulusaray da ilgi noktasıydı.Nevşehir Merkeze bağlı Sulusaray kasabasında sel gibi karşılama oldu . Partili partisiz herkes Sulusaray kasabasında Mehmet Varol’u kucakladı.

Nevşehir hepimizin Nevşehir için birlik vakti dedi


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
AKP Lİ - 4 yıl önce
sayin sadi başkanim sen hiç endişelenmene gerek yok bayram yilmazin ekibi yaninda durduğu sürece başkan sen sin galiba o ekibi bayramin başina sen musallat ettin çok kurnaz sin iyi siyasetcisin ha