banner461
banner195

MHP'li adaylar,Nevşehir'de STK'ları ziyaret etti

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Nevşehir milletvekili adayları, seçim gezilerine başladı.

MHP'li adaylar,Nevşehir'de STK'ları ziyaret etti
16 Nisan 2015 Perşembe 18:21

banner143
MHP'li adaylar,Nevşehir'de STK'ları ziyaret etti
İlgili Galeriye Git
banner134
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Nevşehir milletvekili adayları, seçim gezilerine başladı. İlk olarak Nevşehir Valiliği’ni ziyaret eden adaylar, daha sonra Nevsehir Esnaf ve Sanatkarlar Birlik Bsk.Ismail Ördü, Bakkallar ve Kahveciler odası başkanı Yaşar Göncü, Şoförler cemiyeti Başkanı Mustafa Düzgün ve Madeni Isler Odası Yönetim kurulunu ziyaret ettiler.
Ziyaretlere MHP Milletvekili adayları Mehmet Varol, Sait Yüksel, ve Mustafa Uğur’un yanı sıra MHP İl Başkanı Göksel Taşçı, İl Başkan Yardımcısı Eyyüp Öz ve MHP Merkez İlçe Başkanı Av. Burak Kalfaoğlu ile MHP İl Genel Meclis üyesi Haydar Çiftçi  katıldı.Nevşehir Şöforler Cemiyeti’ni ziyarette konuşan milletvekili adayı Mehmet Varol Nevşehir'i tanıdıklarını ve sorunları çözmek için çalışacaklarını söyledi.


Milletvekili adayları olarak ilk ziyaretlerini gerçekleştirdiklerini belirten Varol, “Önümüzdeki süreç çok sıkıntılı. Elbette ki birçok sıkıntılar olacak. Buna en çok dikkat etmesi gerekenler, siyasi partiler ve adayları. Nevşehir'in hasretleri ve değerleri var. Her ne kadar ayrı partiler içerisinde mücadele içerisinde olsak da mesele Nevşehir olunca hep beraber karar verilebilir. Bundan sonra da bunun böyle devam etmesi gerektiğine inanıyoruz” dedi. MHP Nevşehir Milletvekili Adayı Mehmet Varol, çalışmalarını kavgacı olmadan çözüme odaklanarak sürdüreceklerini de vurguladı.

Yapılan yanlışları söyleyeceklerine dikkat çeken milletvekili adayı Varol, “Çok ciddi olarak muhalefet edeceğiz. Türkiye’nin içinde bulunduğu durum ve sorunlar öyle hemen çözülemez. Dolayısıyla MHP kadroları olarak Türkiye’nin meselelerini ve problemlerini iyi biliyoruz. Nevşehir'i iyi tanıyoruz ve şehrin problemlerini iyi biliyoruz. MHP olarak buranın sorunlarını hep gündemde tutacağız ve çözüm arayacağız” diye konuştu. 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
varol - 3 yıl önce
Allahın izniyle size güveniyoruz mhp
Avatar
FİLİNTA MUSTAFA - 3 yıl önce
çok ciddi olarak muhalefet eeceğiz ne demek . akparti yine iktidar olacak demek. :) tekeden süt sağilmaz varoldan vekil olmaz
Avatar
esnaf - 3 yıl önce
sorunları biliyorsunda çözümü nedir onu biliyormusun onu söyle öyle atıp tutmada değil.
Avatar
MOLLA - 3 yıl önce
nasil bunaldilarsa özlü sözlere bağladılar :dama sen de hâklisin kardeşim lafin bittiği yerdeyiz
Avatar
vatandaş - 3 yıl önce
mehmet varol 2 yada 3 . sıra olsaydı yine seçim gezilerine katılacakmıydı merak ediyoruz.
Avatar
eeee - 3 yıl önce
il başkanıyok.nerde acaba.
Avatar
m bilgin - 3 yıl önce
varol vekilliyin kıralını yapar dürüs vekşl
Avatar
sırrı - 3 yıl önce
Akp nin yine iktidar olacağını bilmeyen yok çocuğa sorsan oda söyler filinta ama kritik olan 300 vekilin altında kalması anayasa değişikliğiyle özerkliğe müsade verememesive tek başına iktidar olamaması muhalefet ise kötü bişey değildir zenginliktir farklı görüşlerdir