banner461
banner195

MHP'li Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Sait Yüksel'den Gazetemize Ziyaret

Geçtiğimiz günlerde MHP’den Nevşehir Milletvekili Aday Adayı olduğunu açıklayan İş Adamı Sait Yüksel,beraberinde Nevşehir Ticaret Borsası Başkanlığı Meclis Üyesi Cengiz Yüksel ile birlikte Nevşehir'in İnternet Gazetesi FİB Haber Merkezimizi ziyaret ettiler.

MHP'li Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Sait Yüksel'den Gazetemize Ziyaret
15 Ocak 2015 Perşembe 23:22

banner143
MHP Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Sait Yülsel'den FİB Haber'e Ziyaret
İlgili Galeriye Git
banner134
Geçtiğimiz günlerde Haziran 2015 Genel seçimlerinde MHP’den Nevşehir Milletvekili Aday Adayı olduğunu açıklayan İş Adamı Sait Yüksel, beraberinde Nevşehir Ticaret Borsası Başkanlığı Meclis Üyesi Cengiz Yüksel ile birlikte Nevşehir'in İnternet Gazetesi FİB Haber Merkezimizi ziyaret ettiler.

Nevşehir'in İhracaatta 1 Numaralı Firması olan İpek Un'un Yönetim Kurulu Başkanlığını Yapan Sait Yüksel, 2015 Milletvekili Seçimlerinde MHP’den Nevşehir Milletvekili Aday Adayı olduğunu açıklayarak; “Her şey nasip meselesi, Allah (c.c.) nasip ederse, ülkeme, milletime ve yöreme hizmet etmek üzere göreve talibim. Çok çalışıp, uzun bir aradan sonra MHP'nin üç hilalli bayrağını ve Nevşehir ilimizin adını mecliste dalgalandırmayı hedeflemekteyim,” dedi.
 
Kozaklı ilçemizde faaliyet gösteren ve İlimiz Nevşehir'in ilk ve tek un ihracatı yapan firması İpek Un Fabrikasının CEO'luğunu da yürüten Sait Yüksel, Bu büyük başarı hikayesinin altında Sabah ezanıyla uyanarak düzenli ve çok çalışarak büyük emeklerle ulaşıldığını ifade etti. Gelinen noktada Kişisel başarılarımızla ilimiz bölgemiz ve ülkemiz adına gurur kaynağı olan İpek Un Fabrikamızla kendimizi ispatladık .Onlarca vatandaşımıza iş istihdamı sağlayarak tüm yorgunluğumuzu unutuyoruz.Artık kişisel başarıları kitlesel başarılara dönüştürerek Sahipsiz Nevşehir'imizin sahipsiz olmadığını göstermek adına bu kutsal bir o kadarda büyük sorumulluk isteyen göreve talip olmak adına taşın altına elimizi değil yüreğimizi koyarak hayalimizdeki özeldiğimiz Nevşehir için yola çıkıyoruz dedi.

Yanlışları düzeltmek,Kayseri,Konya almış başını giderken daha dün il olan Aksaray ın bile adeta bize fark atmasına gönlüm müsade etmiyor.Arası gittikçe açılan bu makası kapayarak hak ettiği hizmetlere Nevşehirli halkımızın layık olduğu düşüncesiyle bu hizmete talip olduk.Tüm eş dost iş dünyasının güzide isimlerininde desteklerini arkamıza alarak  yaptığımız istişareler sonucu halkımızında hayır dualarıyla inşallah Aday olduğumuzda göreceksiniz Nevşehir herkesin övündüğü Mutlu marka bir kent olacak dedi.

Tüm hafta sonunu Nevşehir ve ilçelerindeki programlara ayıran MHP Milletvekili Aday Adayı Sait Yüksel, baba ocağı Kozaklı gibi kent merkezine uzak düşen ama gönlü bir olan tüm ilçe,belde ve köylerimizle Nevşehirimizi bütünleştirecek gönül köprüsünü kurmaya geliyoruz dedi.

Sait Yüksel, ekonomi alanındaki tecrübelerinden Nevşehir halkının daha iyi şekilde faydalanabilmesi için milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.

Ziyaret sırasında konuşan Yüksel, “76 milyonluk ülkemizde huzur ve istikrar istiyorsak eğer, öncelikle ekonomimizin düzgün olması gerekir. En tabandaki bireyin, ailenin, köy, ilçe ve illerin, dolayısıyla tüm ülkenin huzur içinde olması için, önce ekonomik durumun iyi olması gerekir. Ekonomik durumu bozuk olan, işsiz ve cebinde parası olmayan bireyden, aileden ve ülkeden kimseye hayır gelmez. Orada emniyet, istikrar, eğitim, sağlık, huzur, adalet ve özgürlükler olmaz” şeklinde konuştu.


MHP Nevşehir Milletvekili Aday adayı ve Başarılı İş Adamı Sait Yüksel, Nevşehir in gözü kulağı ve ortak sesi olarak Gazetemiz Nevşehir FİB Haber’e de nezaket ziyaretinde bulunup MHP Nevşehir Milletvekili Aday Adaylığını biz kez daha yineleyerek çıkılan bu kutsal yolda tüm Nevşehirli vatandaşlarımızın hayır dualarını ve desteklerini istedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren FİB Haber Genel Yayın Yönetmeni Fikret Çapacı ise, Yüksel e adaylık sürecinde başarılar diledi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Halkın Adamı Sait Yüksel - 3 yıl önce
Allah yar ve yardımcınız olsun Sait Bey
Avatar
Ülkü Sevdası - 3 yıl önce
Allah yar ve yardımcınız olsun Sait Bey
Avatar
Kozaklılı - 3 yıl önce
en azında geçen seçimdeki gibi Sahir solmazın kendi köyünde birinci parti Akparti Çıktığı gibi Kozaklı'da o hüsran yaşanmaz ve Kozaklı'dan en az 13000 oyu garanti olur MHP nin
Avatar
hayırlı olsun - 3 yıl önce
hayırlı uğurlu olsun,yeni yüzlere ihtiyaç var,hep aynı yüzlerden usandık,kanarya sevenler derneği seçim yapsa adamlar adayım diyecek.tekrar hayırlu olsun
Avatar
Derinkuyu - 3 yıl önce
Adaylara baktığımızda sizin disinizda hep olduğu gibi Sahir solmaz ve Mehmet Varol gözüküyor artık onlara dur demek gerekiyor vaktiniz geçti beyler Derinkuyu kozaklı li hemşehrilerimizin arkasindadir
Avatar
Nevşehir 50 - 3 yıl önce
Sadece il merkezine değil ilçelere de önem vermek gerekir ilçeden biri oldugunuz için bunu başarmani z muhtemel güçlü bir adaysiniz diye düşünüyorum hakkınızda hayırlısı
Avatar
MEHMET ÇELİK - 3 yıl önce
ben hacıbektaşlıyım ama arkasında kozaklı gibi bir ilçe olması büyük avantaj bu zamana kara nevşehir merkezden aday gösterildi de ne oldu partimiz milletvekili çıkarmak istiyorsa kesinlikle böyle büyük ilçelerden birilerini aday göstermeli
Avatar
cevdet şahin - 3 yıl önce
ak parti̇ ki̇mi̇ gösteri̇rse göstersi̇n merkez %60 oy alacaği kesi̇n mhp bu seçi̇mde mi̇lletveki̇li̇ çikarmak i̇sti̇yorsa i̇lçelerden bu gi̇bi̇ i̇ş adamlarindan göstermeli̇ki̇ 1 tane mi̇lletveki̇li̇ çikarsin.