banner461
banner195

MHP'li Varol Çarşı Esnafını Zİyaret Etti

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Nevşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Varol, Nevşehir’in Başkanını yine Nevşehir halkının belirleyeceğini belirterek, “Nevşehir halkı kimi istiyorsa, Nevşehir'in Başkanı o olacak” dedi.

MHP'li Varol Çarşı Esnafını Zİyaret Etti
19 Mart 2014 Çarşamba 14:47

banner143
MHP Adayı Varol Nevşehir Çarşı Merkezi Esnaflarını Geziyor
İlgili Galeriye Git
banner134

Milliyetçi Hareket Partisi seçim çalışmaları için bugün şehir merkezinde Çarşıda'ydı. Çok kalabalık bir ekip ile saha çalışmalarına hız veren Mehmet Varol, Çarşı’da çok yoğun bir sevgi gösterisi ile karşılaştı. Vatandaşlarla ve esnafla sohbet eden Varol, kendisine gösterilen yakın ilgi ve sevgiden son derece memnun olduğunu belirtti.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Nevşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Varol, yerel seçim çalışmalarına Çarşı'da ve Nevşehir Valilik civarında devam etti.

 

     Cadde esnafının sorunlarını dinleyen Varol, gördükleri ilgiden memnun olduklarını dile getirdi. Esnaflarının sıkıntıları dinleyip çözüm yolları üzerine fikir alışverişinde bulunan Varol, MHP’nin Belediyecilik anlayışıyla esnafımızın bütün sorunlarının geçmişte kalacağını dile getirdi.

 

       Esnaf sıkıntılarını Varol’la paylaştı
       Partili bir gurupla beraber seçim çalışmalarına hızlı bir şekilde başlayan MHP Belediye Başkan adayı Mehmet Varol, önceliği uzun zamandır büyük zorluklarla kepenk açan Nevşehir esnafına verdi. Nevşehir esnafı sıkıntılarını MHP Belediye Başkan adayı Mehmet Varol’la paylaştı. 

 

      31 Mart sabahı sorunlar sona erecek
      Varol yaptığı açıklamada esnafımızın ne kadar zor durumda olduğuna yakinen şahit oldu.  Onlardan ricam biraz daha sabretmeleri, fazla değil 31 Mart sabahı bütün sıkıntılar ve sorunlar MHP yönetimin belediyeye gelmesiyle sona erecek” ifadelerine yer verdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
VATANDAŞ - 4 yıl önce
insanların çoğu ünvere kızıyor. kendini halktan soyutladı. halkın içine girmiyor diye... bu sebepten sizi tercih edecek kişi çok...inşallah seçilirsiniz ve inşallah umarım onlar gibi olmazsınız..
Avatar
nevşehir varolundur - 4 yıl önce
eder tabi abim benim temizliği dürüstlüğü yüzünden belli karizması yeter varol onurumuzsun bastır allah izin verirse nevşehir senindir
Avatar
inşşşşşaalllahh - 4 yıl önce
başkanım şekline kurban hadi allahın izniyle nevşehir arkanda nevşehirin öz be öz kendi evladı allahım yardım et
Avatar
yorum50 - 4 yıl önce
efendi ve memleketin çocuğu olan mehmet varolu destekleyeceğz , odasına direk gideceğimiz halktan soyut olmayan başkan istiyoruz
Avatar
varoll - 4 yıl önce
sn baskanım dualarımız seninle insallah nevsehir istiyor varol geliyor .. organize sanayi esnaflarını gezmeyi unutmayın ... dualarımız desteklerimiz seninle baskanımm
Avatar
varol - 4 yıl önce
sayın varol cok degerlı bır adam ama partı ıcınde ondan önce baskancıklar cok mhp ıle olmaz bu beledıye
Avatar
ERGEN - 4 yıl önce
sayın varol sanayide söz verdi allah nasip ederde seçilirse sanayi esnafını her sene düzenli toplantı yapıp fikirlerini değerlendirecek elinden geleni yapacağına söz verdi.sadece oy için gelenlerden olmayacağına söz verdi.
Avatar
gelıcek - 4 yıl önce
evet gelıcek ama yanındakı cok bılmıslerı ıle bırısı tepkı gösterse saldıracaklar ulkuculuk yaptıklarını sanacaklar