banner461
banner195

MHP'liler istişare toplantısı yaptı

İlçe Başkanlarımız, Belediye Başkanlarımız ve Milletvekili Adaylarımız ile İstişare toplantımız. Milliyetçi Hareket Partisi Nevşehir milletvekili adayları ve ilçe başkanları, seçimler öncesi bir araya gelerek istişare toplantısı yaptı

MHP'liler istişare toplantısı yaptı
07 Ekim 2015 Çarşamba 15:24

banner143
banner134
 MHP Nevşehir milletvekili adayları ve ilçe başkanları 1 Kasım Erken genel seçimleri öncesinde istişare yapmak üzere bir araya geldi. Nevşehir Parti Binasında toplanan MHP'liler seçimlere dönük yapılacak çalışmalarda neler yapılacağı konusunda bilgi alışverişinde bulundu. Toplantıya mevcut milletvekili Mehmet Varol da katıldı. Yapılan toplantı basına kapalı gerçekleşirken MHP Nevşehir İl Başkanı Göksel Taşçı kısa bir açıklama yaptı.

 

‘BİZİM MİLLETE İHTİYACIMIZ VAR’

Taşçı konuşmasında “Milletvekili adaylarımız , Belediye Başkanlarımız ve ilçe başkanlarımızla birlikte istişare toplantısı yapmak üzere bir araya geldik. Toplantıda 1 Kasım seçimlerine kadarki planlarımız üzerinde fikir alışverişinde bulunacağız. MHP olarak şu an neredeyiz, hedeflerimiz nedir? 1 Kasım’da zafere ulaşmak için neler yapabiliriz? Bunlar üzerinde duracağız. Milletin bize, bizim millete ihtiyacımız var. MHP her zaman vatanı milleti için çalışmıştır. Bundan sonra da öyle olacak” ifadelerini kullandı. Açıklamanın ardından toplantı basına kapalı olarak devam etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.