banner461
banner195

MHP'nin 11. Olağan Büyük Kurultayı yarın yapılacak

MHP, 11. Olağan Büyük Kurultayı'nı yarın gerçekleştirecek. Ankara Arena Spor Salonu'nda "Bizimle Yürü Türkiye" sloganıyla düzenlenen Kurultay, saat 10.00'da başlayacak. MHP Olağan Büyük Kurultayı için Nevşehir den de Ankara'ya yüzlerce kişi hareket etti.

MHP'nin 11. Olağan Büyük Kurultayı yarın yapılacak
20 Mart 2015 Cuma 21:33

banner143
banner134
MHP, 11. Olağan Büyük Kurultayı'nı yarın gerçekleştirecek. Ankara Arena Spor Salonu'nda "Bizimle Yürü Türkiye" sloganıyla düzenlenen Kurultay, saat 10.00'da başlayacak.MHP Olağan Büyük Kurultayı için Nevşehir den de Ankara'ya yüzlerce kişi hareket etti.

Nevşehir den Başta MHP Nevşehir İl Başkanı Göksel Taşçı ,Başkan Vekili Eyüp Öz, İlçe Başkanı Av. Burak Kalfaoğlu, MHP li Belediye Başkanları, MHP li il genel Meclis üyeleri,Belediye meclis üyeleri, MHP Nevşehir Milletvekili Aday adayları ile Ülkü Ocakları ve çok sayıda partililer 
Kurultaya katılmak üzere Anklara ya hareket ettiler.

İlçe kongrelerini 20 Kasım 2014'te başlatan ve 8 Şubat'ta tamamlayan MHP, il kongrelerini de 28 Aralık 2014-28 Şubat 2015 arasında yaptı. Kongreler sonucunda seçilen bin 98 üst kurul delegesinin yanı sıra tabii delegelerin katılımıyla toplam bin 232 üst kurul delegesi, Büyük Kurultay'da yer alacak.

Partinin genel seçim kampanyasında kullanılacak şarkıların da ilk defa kamuoyuna sunulacağı kurultaya bini aşkın davetlinin katılması bekleniyor.

MHP 21. Dönem Yozgat Milletvekili Mesut Türker genel başkanlığa aday olduğunu açıklamıştı.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
sevban - 3 yıl önce
Oooohh ne heywcanliyim kavga izleyecez
Avatar
seçmen - 3 yıl önce
istemediğiniz genel başkanı 7.kez seçmeye gidin bakalım.bu şekilde koalisyon bile görmez mhp. değişim artık...