banner461
banner195

MHP’nin Adayı STK Başkanı mı?

Nevşehir’de Ak Partinin ardından belediye başkanlığını kazanabilecek ikinci parti olma özelliğini bu seçimde de devam ettireceği gözlenen MHP’de bir türlü Nevşehir Merkez belediye başkan adayı açıklanmadı.

MHP’nin Adayı STK Başkanı mı?
10 Aralık 2013 Salı 11:18

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de Ak Partinin ardından belediye başkanlığını kazanabilecek ikinci parti olma özelliğini bu seçimde de devam ettireceği gözlenen MHP’de bir türlü Nevşehir Merkez belediye başkan adayı açıklanmadı.

Ak Parti’nin Nevşehir belediye başkan adayının Hasan Ünver olarak açıklanmasının hemen ardından gözlerin çevrildiği Milliyetçi Hareket Partisinde henüz net bir açıklama yapılmadı. Bazı basın yayın organlarında hafta sonunda açıklanacağı belirtilen Merkez belediye başkan adayı henüz kamuoyuna açıklanabilmiş değil

Milliyetçi Hareket Partisinin Nevşehir Merkez Belediye Başkan adayı konusunda kamuoyunda birçok rivayet mevcut. Bu rivayetlerin ilk sırasında ise adı geçen kişi Türk Eğitim-Sen Şube Başkanı Mustafa Uğur.

Yıllardır gerek Kamu-Sen İl Başkanlığında, gerekse Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanlığındaki çalışmaları ile dikkat çeken Mustafa Uğur’a MHP il yönetiminin teklif götürdüğü ancak Uğur’un bu teklifleri geri çevirdiği de konuşuluyor.

Ömer Ay, Asım Çapacı, Seyit Salgın ve Metin Didinmez isimlerinin konuşulduğu Milliyetçi Hareket Partisinin Merkez belediye başkan adayı konusunda MHP İl yönetiminin daha ne kadar ser verip sır vermeyeceği de belirsiz. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
CCC - 4 yıl önce
mehmet varol olmazssa kazanamayiz bunu böyle bilinsin
Avatar
alı-veli - 4 yıl önce
seyit-salcın
Avatar
esnaff - 4 yıl önce
ne ooo ne buuu milliyetçi hareket partisinin yükseltecek kazandıracak nevşehirin öz ve özz evladı mehmet varol başaka yokk benn varolu tanımamm ammaaaa halkk arasında denenn buu buu varyya halkın gerçekk sesiiss sess buu iştte kulak verene anlayana
Avatar
mali - 4 yıl önce
bu isimler kim ya

tek adey mehmet varol
Avatar
VADTANDAŞ KEMAL - 4 yıl önce
mhp bu adaylarla götüremez. yetersiz. iyi aday çikarsin zaten ak partili arkadaşlar hasani,n üçüncü defa aday olmasi ni istemediler o yüzden mhp iyi aday çikarsin çok çekişmeli geçer
Avatar
vatandaş - 4 yıl önce
mehmet varola bu kadar destek var iken ama herkesımdn var iken kabul etmezse çok ayıp eder
Avatar
Nevşehir50 - 4 yıl önce
bence kaymaklı belediyesinde iki dönem çok başarılı işler yapan tecilli mehpli abdullah çekiç nevşehire aday olmalı ve bu seçimi kazanmalı
Avatar
derinkuyu - 4 yıl önce
nevsehırde tek aday olarak secimi mehmet varolla kazanırız cok degerlı ve saygın kişiligi yeter bız anlıyoruzda nevsehır neden anlamıyor ben anlamıyorum akpnın ekmegıne yag sürmeyın bu secımdede yanlıs secim yapmayın.