banner461
banner195

MHP’ye Teveccühün Artışı AKP’ye Tepkiyi de Öne Çıkarıyor

Milliyetçi Hareket Partisinden şu ana kadar resmen başvurusunu yaparak Milletvekili aday adaylığını açıklayan tek isim olan Mustafa Uğur, Milliyetçi Hareket Partisinden bu dönem aday adayı sayısının fazla olmasının altında önemli bir gerçeğin yattığına dikkat çekti.

 MHP’ye Teveccühün Artışı AKP’ye Tepkiyi de Öne Çıkarıyor
18 Şubat 2015 Çarşamba 16:59

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Milliyetçi Hareket Partisinden şu ana kadar resmen başvurusunu yaparak Milletvekili aday adaylığını açıklayan tek isim olan Mustafa Uğur, Milliyetçi Hareket Partisinden bu dönem aday adayı sayısının fazla olmasının altında önemli bir gerçeğin yattığına dikkat çekti.

Milliyetçi Hareket Partisinin Ülkenin gerçeklerine, geleceğine ve geçmişine sahip çıkan siyasi parti olduğunu belirten MHP Nevşehir Milletvekili aday adayı Mustafa Uğur, Kapadokya FM Radyosunda Gazeteci Ali Çamur’un hazırlayıp sunduğu Haber Panorama isimli programına canlı telefon bağlantısı ile katıldı.

Programda aday adaylığı konusundaki ilk düşüncelerini anlatan MHP Nevşehir Milletvekili aday adayı Mustafa Uğur, “16 Yıllık sendikal mücadelemizde de hep dile getirdik. Ülkemiz AKP iktidarları döneminde öz kimliğini kaybetti. Bu dönemde Ülkemiz şu ana kadar hiç olmadığı kadar yıprandı. Yıpratıldı. Milliyetçi Hareket Partisinde sadece Nevşehir’de 10’un üzerinde aday adayının olması AKP’ye ülke insanımızın duyduğu tepkinin de bir göstergesi. Bu kadar insan neden Milletvekilliği aday adaylığı için mücadele veriyor derseniz bunun altında AKP’ye duyulan tepkinin doruk noktaya ulaştığını görmemek mümkün değil. Bütün aday adayı arkadaşlarıma memlekete hizmet yolunda çıktıkları bu yolda başarılar diliyorum” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Ha ha ha - 3 yıl önce
Yooo sizin her seçimki haliniz akşam 17:30 a kadar biz aliştık sadece siz kendi oyununuza fazla kendinizi kaptırıyorsunuz
Avatar
Vatandaş - 3 yıl önce
her seçimde mhp kesin 1 vekil çıkarır.artık yeter,ses ver vs. boşuna ümitlenmeyin 3-0 olacak.
Avatar
admin - 3 yıl önce
ha ha diyen yorumcu 30 haziranda kim ha ha çekecek görürsün
Avatar
as - 3 yıl önce
ak partiye nevşehirde dur diyebilecek bir tek kişi var oda sayın mustafa uğur'dur onun için adaylığını destekliyoruz.