banner461
banner195

MHP’ye Üniversiteden Aday Çıkar mı?

Haziran ayında gerçekleştirilecek olan genel seçimler öncesinde Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesinden AK Parti’ye Milletvekili aday adaylarından bahsediliyor. Öte yandan Milliyetçi Hareket Partisine de Üniversiteden muhtemel bir aday adayının varlığından söz ediliyor.

 MHP’ye Üniversiteden Aday Çıkar mı?
13 Ocak 2015 Salı 16:55

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Haziran ayında gerçekleştirilecek olan genel seçimler öncesinde Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesinden AK Parti’ye Milletvekili aday adaylarından bahsediliyor. Öte yandan Milliyetçi Hareket Partisine de Üniversiteden muhtemel bir aday adayının varlığından söz ediliyor.

2002, 2007 ve 2011 Seçimlerinde Nevşehir’den tulum çıkaran ve önümüzdeki aylarda yapılacak olan seçimlerde de hedefi yine aynı başarıyı egale etmek olan AK Parti’nin bu gidişatına bir dur demek adına Milliyetçi Hareket Partisinin çıkaracağı adaylar büyük önem taşıyor.

Tam bu esnada Milliyetçi Hareket Partisinin kamuoyunda isminden bahsedilen aday adaylarından ziyade Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesinden bilinen, hatta kamuoyunun da oldukça yakından tanıdığı, Akademik kimliği ile de öne çıkan bir ismin önümüzdeki günlerde Sürpriz bir şekilde aday adaylığını açıklaması muhtemel görünüyor.

Şimdilik isminden bahsedilmesini istemeyen, ser verip sır vermeyen Milliyetçi Hareket Partisinin son derece Sürpriz aday adayının Parti’de oldukça sıcak karşılanacağı da gözleniyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
el gördü - 3 yıl önce
özden hocam olur bence. ençok o çalışıyor nevşehire :)))
Avatar
nevşehir - 3 yıl önce
özden biri olmalı ama taşgın omamalı nevşehir adamına gıran mı girdi
Avatar
bilen - 3 yıl önce
bence medyatik olmak hastalığı yüzünden bütün üniversitede yalnızlaşan ,etrafında kimse kalmayan biri şansını burada deneyecek
Avatar
avanoslu - 3 yıl önce
keşke filiz hanım olsa siler süpürür
Avatar
ülkücü - 3 yıl önce
bence hasan çokçalışkan olmalı hem ilçe yönetimindede görev almıştı. kafası çalışan birisi.
Avatar
BİLENİ BİLEN - 3 yıl önce @bilen
karın ağrısına soda iyi gelir beypazarı tavsiyem.
Avatar
nevşehirli ülkücü - 3 yıl önce
özden taşgın dan başkası olamaz en ideal tercih de budur sanırım iyi günler.
Avatar
milli eğitim bakanı - 3 yıl önce
nevşehir mhp 1. sıra adyı rektör filiz hanım 2 ve 3 'e kimi korsanız zaten 3-0 olacak......tarihinde ilk milli eğitim bakanı ilden olacak......