banner461
banner195

Milletin Vekili Halkla Kucaklaşıyor

Anayasa Komisyon Üyesi,AB Uyum Komisyon Üyesi,Türkiye-AB Karma Parlamento Komisyon Üyesi,Türkiye-Bangledeş Dostluk Grubu Başkanı ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Av.Ebubekir Gizligider, Yoğun Geçen Meclis Çalışma Temposundan Sonra Nevşehir'de Başladığı Ziyaretlerine Devam Ediyor...

Milletin Vekili Halkla Kucaklaşıyor
07 Eylül 2013 Cumartesi 19:20

banner143
Nevşehir de Milletin Vekili Halkla Kucaklaşıyor
İlgili Galeriye Git
banner134

AK Parti Nevşehir Milletvekili  Av.Ebubekir Gizligider,  özellikle Haziran ayı ve Temmuz ayı başındaki yoğun Komisyon ve Meclis çalışmalarının ardından Nevşehir merkez, ilçeler ve köylerde başladığı yoğun tempodaki gezilerine devam ediyor.

Gizligider, her yıl gerçekleştirdiğim Nevşehir gezilerinde Ankara’daki yoğun çalışma ortamı içerisinde çok özlediğim hemşehrilerim ile sohbet etme imkanı bulduğunu ve Nevşehir'e yapılan hizmetleri ve gelişmeleri yerinde gördüğünü söyledi. 


GİZLİGİDER, Ramazan ayı içerisinde Nevşehir Merkez, Acıgöl,Avanos,Derinkuyu,Gülşehir,Hacıbektaş,Kozaklı ve Ürgüp ilçeleri ile Hemen hemen tüm Beldelerde başladığı Çiftçi, esnaf ve teşkilat ziyaretleri, iftar programlarından sonra köy gezilerine ağırlık verdiğini ve 27 Ağustos’ta da Nevşehir merkeze bağlı köylerden başlayarak Özlüce’den Tilköy’e, Kozluca’dan Yuva’ya kadar 75 köyü ziyaret ederek hemşehrilerimle sohbet etme ve yapılan yatırımları, hizmetleri yerinde görme ve inceleme fırsatı buldum.

Özellikle köylerimizde yapılan yeni yolar, asfaltlama, parke taşı döşenmesi, kapalı sistem sulama projeleri, eğitim ve diğer yatırımları yerinde görmekten büyük mutluluk duydum dedi.

Gizligider, Nevşehir Merkez ve köylerdeki ziyaretleriyle birlikte son iki gün içinde Derinkuyu İlçesi belde ve köylerine ardındanda Acıgöl ilçemiz ve Tatlarin,İnallı Beldelerimiz sonrasında Ağıllı,Topaç,Kozluca,Bağlıca,Tepeköy,Yuva  köylerini  tek tek ziyaret ederek vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinledi ve gezi programının kalan zaman diliminde de çeşitli ziyaretler ile devam edeceği söyledi. Milletvekili Gizligider, köylerimizin genel sorunlarının yanında ziyaret ettiği her köyün karşılaştığı sorunlara çözüm bulmak adına dile getirilen talepler konusunda daha önceki ziyaretlerinde de olduğu gibi, bundan sonra daha da fazla gayret gösterileceğini belirtti ve muhtarlarımızın köylerle ilgili genel taleplerinin yanında, vatandaşlarımızın şahsi taleplerini de tek tek kayda aldı.

Ziyaretler sonrasında genel bir değerlendirmelerde bulunan AK Parti Nevşehir Milletvekili Av.Ebubekir Gizligider Köy,Belde İlçe Merkez de Çiftçi,Sanayici,Esnaf,Turizmci İşçisi Memuru ile bütün hemşerilerimizin genelde partimize duydukları büyük güven sevgi ve bağlılık bizleri ziyadesiyle mutlu kılmıştır.Yaklaşan Yerel seçimler öncesinde Genel Başkanımız ve Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan a olan büyük sevgi ve saygıyı da 7 den 77 ye bütün vatandaşlarımızla görmemeiz aslında Partimizin geldiği noktada o ince çizgi ve sırrıda ap açık ortaya koyuyor.Hamd olsun ki bizde bu teşkilat içinde halkımıza hizmet edebilme erdem gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz.Elbette herkesi aynı oranda mutlu edebilmek erdi sorunlarını bir anda çözebilmek mümkün olmuyor biz önceliğimizi kişisel değil toplumsal ortal menfaatler içinde sorunların çözümüne ilişkin çalışmlaar yürütüyoruz işimiz hizmet gücümüz millet diyerek onların dua ve destekleriyle çıktığımız yolda şu üç günlük dünyanın ardında hakikakat dünyasına inanan kişiler olarak Ne yaparsan elinle oda gelir seninle sözünde olduğu gibi Halkımıza hizmet için edindiğimiz disturla çalışmaya devam ediyoruz.
Ben şahsım ve Milletvekili arkadaşlarımızla Teşkilattaki tüm değerli arkadaşlarımızla tek yumruk olduk halkımızla bir olduk birlik olduk inşallah 2023 Vizyonu Türkiye si ve 2023 Nevşehir i için şimdiden şehrimizin mutat yol haritasını çıkardık önem sırasına göre birer birer hedeflerimize ulaşamka için emeğimizden gücümüzden uykumuzdan fedekarlıklar yaparak bu hayallerimizi gerçekleşetireceğiz.

Partimizin şehrimize hizmet anlamında gerekli tüm destekleri sağlıyor olması adınada işimiz dahada kolaylaşıyor.Hizmetin halkımıza getirilmesinde en büyük yol Yerel Yönetimler işallalh gerek ülke içinde gerekse ülke miz dışında oynanan sinsi oyunlara alet olmadan bu oyunları bozarak tüm engelleri birer birer aşarak Ülkemizi ve şehrimizi layık olduğu yerlere hızla götüreceğiz bundan hiçbir kimsenin şüphesi olmasın dedi.

Halkımızın efendisi değil Halkımızın hizmetkarlarıyız diyen Başbakanımız Erdoğan ın zikrettikleri gibi bizlerde halkımızla mümkün olduğunca sık bir araya gelip özlem gidermek dertlerini önerilerini dinlemek adına büyük gayret ve çaba gösteriyoruz.Bu konuda şimdiye kadar Nevşehir Siyasi tarihinde yaşanamadığı kadar sık vatandaşlarımılza kucaklaşama şansı yakaladık yakalıyoruz.Elbette öncesinde gördüğümüz tesbit ettiğimiz ve yerinde inceleme fırsatı bularak hakımızdan dinlediğimiz sorunların çözümü ve takibi içinde Başkentte olmak işlerimizi takip etmek gerrekiyor bu konuda vatandaşlarımızın anlayışı ve hassasiyetleri içinde teşekkür ediyoruz.
Hedeflerimize ulaşmaak için şimdi Oturma değil yürüme hareket etme koşma zamanı.Bu yüzden diyoruz ki Durmak yok yola devam...

Gizligider son olarak bugün ziyaretiyle kucaklaştığı Acıgöl ilçemiz ve belde köyleri ziyaretlerine ilişkin bir önemli müjde verdi. Çevre ve insan sağlığını tehdit eden ve yıllardır çözüme kavuşturulamayan pis atık sular için İnallı, Acıgöl ve Tatlarin'in ortak arıtma tesisi hazır.Önümüzdeki ay inşallah faaliyette olacak dedi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Aslan - 5 yıl önce
helal olsun tek başınada nevşehire yeter. takip ediyoruz doğruya doru. insanların gönlünü fethet.
Avatar
Mursi & Sisi - 5 yıl önce
çalışmak gayret güzel . allah muvaffak etsin. ak partinin en küçük yaşta nevşehir mv si , büyük çatıyı unutup hizipçiliğin dar alanında yolunu kaybetmez umarım.