banner461
banner195

Milletten Başka Gidecek Yerimiz Yok

MHP Ürgüp Teşkilatı ve Ürgüp Ülkü Ocakları Teşkilatı ziyaretlere çıktı.

Milletten Başka Gidecek Yerimiz Yok
25 Mart 2014 Salı 09:18

banner143
Milletten Başka Gidecek Yerimiz Yok
İlgili Galeriye Git
banner134
 MHP Ürgüp Belediye Başkan Adayı Fatih Kadir Yıldız, eşi Ayşegül Yıldız, MHP Ürgüp İlçe Başkanı Alp Aydın Eroğlu, eşi MHP Ürgüp Kadın Kolları Başkamı Nursel Eroğlu” ekip arkadaşların yanı sıra Ürgüp Ülkü Ocakları Başkanı Oytun Akyol ve Ülkü ocakları üyeleri gençlerin, İl Genel meclis üyeleri, Belediye Meclis üye adayların yanı sıra MHP’li Ürgüplülerden oluşan yaklaşık 400 kişilik bir ekiple mahalle ve sokaklarlarda özellikle ev hanımlarını ilgilendiren projelerini anlatan özel broşürlerin dağıtımını ev ev kapı kapı dolaşarak MHP Ürgüp Belediye Başkan Adayı Fatih Kadir Yıldız ve ekip arkadaşları tanıtmalarını sürdürürken ekip Nevşehir’de bir ilkini başararak adaylarına destek istemeleri Ürgüp ev hanımlarından takdirle karşılandığı dikkat çekti.

   “Dün Olduğu gibi bu günde Ürgüplü Hemşehrilerimize Gidiyoruz”

MHP Ürgüp Belediye Başkan Adayı Fatih Kadir Yıldız, seçim çalışmaları kapsamında kendini yalnız bırakmayan partili ve partisiz hemşehirilerim seçim kampanyamıza Ürgüp kadınları tarafından verdikleri destekleri sayelerinde “Ürgüp evladına sahip çık” sloganları ile karşılanan Fatih Kadir Yılız, Mahallere ve sokak aralarında bulunan evlerin ziyaretleri sırasında projesinde yer alan Kendi ürettiğiniz ürünleriniz ve el işlerinizin pazarlamanız için hizmetinizde olacağım. Bundan sonra Ürgüplü ev hanımları iş sahibi olacaklar. Kendi evladınız hizmetinize geliyor. İş başına gelince Ürgüp’ün ve köylerinde yaşamlarını sürdüren ev hanımlarımıza Yüzyılın fırsatını en güzel şekilde değerlendirin. Evladınıza sahip çıkın” dedi. Yıllardır Ürgüp’ümüze sahibimiz yok, gidecek kapımız yok deriz değil mi? İşte gidecek kapınız, kardeşiniz,  karşınızda” şeklinde konuştu.  Teveccühü oylarınızla Belediye başkanı olduktan sonra rozetini çıkaracağını söyleyen Fatih Kadir yıldız, “Benim partim sizlersiniz, benim partim Tüm Ürgüp benim partim. Ürgüp artık eşit muamele görecek” dedi. Konuşması sonrasında mahalle esnafı gezen Fatih Kadir Yıldız Ürgüp MHP Seçim Koordinasyon Merkezinde de çalışmalarını sürdürmekte olan ekibe ve desteklerini esir gelmeyen tüm Ürgüp halkına teşekkür etti.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ne mutlu ürgüplüyüm diyene - 4 yıl önce
daha önce ak partiye oy verdim.başkanlık da oyum fatih kadir yıldız'a ama meçlis ve il genel meçlis de yine partime vereceğim çünkü ben ürgüp'ü gerçekten çok seviyorum
Avatar
urguplu - 4 yıl önce
O akp ye verdiginiz son oyunuz olur insallah.