banner461

Milletvekili Açıkgöz, Abuşağı köyünü ziyaret etti

AK Parti Nevşehir Milletvekili TBMM Başkanlık Divan Üyesi Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz, Gülşehir ilçesine bağlı Abuşağı köyünü ziyaret etti.

banner503
Milletvekili Açıkgöz, Abuşağı köyünü ziyaret etti
17 Eylül 2019 Salı 17:55

banner143
banner134

AK Parti Nevşehir Milletvekili TBMM Başkanlık Divan Üyesi Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz, Gülşehir ilçesine bağlı Abuşağı köyünü ziyaret etti.

Abuşağı köyünde bugüne kadar yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz burada köylülerin istek ve taleplerini dinlerken istenilen çalışmaların yine en kısa zamanda köye kazandırılacağını sözünü verdi.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz; "Gülşehir ilçesine bağlı Abuşağı Köyümüzdeyiz.‬ ‪AK teşkilatlarımızla birlikte hemşerilerimizin mutlu, huzurlu yarınları için çalışıyoruz. Köylerimizin herbiri bizler için önemli ve değerlidir. Hizmetlerle kalkınan, gelişen, büyüyen Nevşehir için her daim milletimizin emrindeyiz." dedi.

Milletvekili Açıkgöz'e, İl Genel Meclis Başkanı Gürbüz Dinç ve beraberinde  AK Parti Gülşehir il Genel Meclis üyeleride eşlik etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.