banner461
banner195

Milletvekili Açıkgöz’ den İlçe Ziyaretleri

16- 17 Ocak tarihleri arasında ilçe danışma meclisi ziyaretlerini gerçekleştiren AK Parti Nevşehir Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Kâtip Üyesi Mustafa AÇIKGÖZ, gündeme ve Nevşehir’ e dair önemli değerlendirme bulundu.

Milletvekili Açıkgöz’ den İlçe Ziyaretleri
19 Ocak 2016 Salı 22:52

banner143
Açıkgöz’ den İlçe Ziyaretleri
İlgili Galeriye Git
banner134
16- 17 Ocak tarihleri arasında ilçe danışma meclisi ziyaretlerini gerçekleştiren AK Parti Nevşehir Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Kâtip Üyesi Mustafa AÇIKGÖZ, gündeme ve Nevşehir’ e dair önemli değerlendirme bulundu. 

Ziyaretlerin ilk durağı olan Gülşehir’ de teşkilat mensuplarıyla bir araya gelen AÇIKGÖZ: 


“ Gülşehirli hemşerilerimiz 1 Kasım’ da memleketimize ve ülkemize sahip çıkarak bizleri destekledi. Turizm potansiyeline sahip ilçemizde geleceğe umutla bakan, sosyo-ekonomik yönden gelişen Gülşehir’ i hep birlikte AK kadrolarla imar edeceğiz.” diyerek bir nevi yol haritasını ifade etti. 


Ziyaretlerinin ikinci durağı olan Hacıbektaş ilçesinde coşkulu bir kalabalığa hitap eden AÇIKGÖZ: “ Hacı Bektaş-i Veli’ nin huzurunda bizler sevgi ve hoşgörü diyarındayız. Sayın Başbakanımız Ahmet DAVUTOĞLU’ nun her fırsatta dile getirdiği gibi ‘ Bizler Anadolu’ nun bağrından başlayarak; sevgi, hoşgörü, kardeşlik, huzur ve barışı yakın coğrafyamızdan itibaren tüm dünyaya birlikte yayacağız.’  Gönlü insan sevgisi ile dolu olan Hacıbektaşlı hemşerilerime selam olsun. Hacı Bektaş-i Veli’ nin öğretisi bir zümreye veya kesime değil tüm insanlığa nüfuz ediyor, aramıza nifak sokmaya çalışan iç ve dış mihraklara fırsat vermeyelim; geliniz hep birlikte ‘Bir olalım, iri olalım, diri olalım.’ ” sözleriyle evrensel mesajlar verdi. Türbe ziyaretinde de bulunan Açıkgöz “Gönüller gibi dualar da müşterek, insanlığın huzurlu, bereketli, barış dolu bir geleceğe ulaşacağını temenni ediyoruz.” diyerek ilçe ziyaretini tamamladı. 


İlçe danışma meclisi toplantıları kapsamında ziyaretlerinin sonuncusunu Kozaklı ilçesine yapan AÇIKGÖZ: “ Hiçbir zaman mazeret üretmedik. Temel hedefimiz siyaset kurumunun daha güçlendiği güçlü bir Türkiye inşa etmektir. Seçim beyannamemizde yazdığımız her şeyin bugün arkasında olduğumuzu gösteriyoruz. Tek amacımız milletimizin ve devletimizin birlikte güçlenmesidir. Yapılan icraatlar istikrar ve güvenle oluyor. İstikrar varsa, güven varsa, huzur varsa yatırım oluyor. Nevşehir’ imiz ve ülkemiz büyüyor, güçleniyor. Vatandaşımıza hizmet olarak geri dönüyor. 1 Kasım seçimleri de aslında Milli iradenin bu konudaki sandıkta verdiği en güzel cevabı oldu. Bizler hendek kazarak değil; gönle hitap ederek, sevgiyle özveriyle halka hizmet Hakk’ a hizmet düsturuyla çalıştık, ilk günkü aşkla çalışmaya devam edeceğiz. Bu vesile ile seçimlerde büyük özveri ve fedakârlıkla çalışan tüm AK Partili gönüldaşlarımıza, teşkilatlarımıza, destek ve teveccühleri için hemşerilerimize bu vesileyle teşekkür ediyorum.” diyerek milletten alınan gücün yine milletin hizmetinde kullanıldığını vurguladı. 


Özverili çalışmalarından dolayı AK Parti mahalle ve köy temsilcilerine, teşkilat üyelerine teşekkür belgelerini takdim eden Açıkgöz, hemşerilerimizin sorunlarını ve temennilerini tek tek dinleyip, Güçlü Nevşehir Büyük Türkiye için istişarelerde bulundu.
Halkın sıcak ve samimi yaklaşımları Açıkgöz’ e duyulan sevgiyi ve değeri bir kez daha gösterirken, sonuç olarak bu buluşmaların verimli bir dizi ilçe danışma meclisi toplantılarına vesile olduğu gözlerden kaçmadı.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.