banner461

Milletvekili Açıkgöz'den NESİAD'a Ziyaret

AK Parti Nevşehir Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi, Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz, Nevşehir Nevşehir Sanayiciler ve İş Adamları Derneğine (NESİAD) ziyarette bulundu.

banner503
Milletvekili Açıkgöz'den NESİAD'a Ziyaret
20 Ağustos 2019 Salı 18:52

banner143
banner134

AK Parti Nevşehir Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi, Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz, Nevşehir Sanayiciler ve İş Adamları Derneği (NESİAD) Başkanı Mustafa Ertaş ve Yönetim Kurulu Üyelerini dernek binasında ziyaret etti.

Gerçekleşen ziyarette Nevşehir Sanayiciler ve İş Adamları Derneği (NESİAD) Başkanı Mustafa Ertaş, Milletvekili Açıkgöz'e ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederken Sanayici ve İş İnsanlarının sorunlarını ve sıkıntılarını aktardı.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz'de şunları söyledi; "Nevşehir Sanayici ve İş Adamları Derneği yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelerek, Nevşehir’imizin sanayi faaliyetleri hakkında istişarelerde bulunduk.‬ ‪“Üreten, gelişen, değişen ve büyüyen Nevşehir için tüm paydaşlarımızla çalışmaya devam edeceğiz. Çünkü Sevdamız Nevşehir” dedi.

Milletvekili Açıkgöz; ” Bizler Sanayicilerimizin ve İş Adamlarımızın sorunlarını sıkıntılarını biliyoruz. Bunların farkındayız. Gerek yerelde, gerek genelde sorunlar hemen hemen aynı gibi. Bizler bir siyasetçi olarak sizleri anlıyoruz ve sorunların çözümü konusunda çalışmalarımızı yapmaktayız sıkıntıları en aza indirmek için bizlerde elimizden geleni yapıyoruz ve yapmaya da  devam edeceğiz. Üreten, İStihdam sağalayan Tüm İş insanlarımız ve Sanayiciler bizim göz bebeğimizdir.” şeklinde konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.