banner461
banner195

Milletvekili Açıkgöz'den TÜİK Başkanı Aktaş'a Hayırlı Olsun Ziyareti

AK Parti Nevşehir Milletvekili ve TBMM Başkanlık Divanı Kâtip Üyesi Mustafa AÇIKGÖZ, Türkiye İstatistik Kurumu (TUİK) Başkanı Mehmet Aktaş'ı makamında ziyaret etti.

Milletvekili Açıkgöz'den TÜİK Başkanı Aktaş'a Hayırlı Olsun Ziyareti
28 Haziran 2016 Salı 17:17

banner143
banner134
AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa AÇIKGÖZ, "TÜİK Başkanı Mehmet AKTAŞ' ı ziyaretimizde, Nevşehir TÜİK Bölge Müdürlüğümüzün çalışmalarını birlikte istişare ettik. Oldukça verimli bir görüşme oldu. Samimiyeti ve dostane yaklaşımları için TÜİK Başkanımız Sayın Aktaş'a teşekkür ediyorum dedi." dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren TÜİK Başkanı Mehmet AKTAŞ'ta, Anadolumuzun kadim kenti Nevşehir'i ,Kapadokya gibi değerleri üzerinde barındıran tarihi ve doğal güzellikleriyle tanıyoruz. Bugünki ziyaretlerinde Nevşehir'in genç girişken ve başarılı Vekili ile de tanışma şerefine nail olduk. Bu manada TUİK Nevşehir Bölge Müdürlüğümüz hakkında, Sayın Vekilimiz ile görüşmelerimiz oldu. Kendilerine bu nazik ziyaretleri için bir kez daha teşekkür ediyor, Buradan tüm Nevşehir halkımıza hayırlı ramazanlar ve gönüllerince mutlu, huzurlu bir bayram diliyorum dedi. 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.