banner461

Milletvekili Açıkgöz, Dolmabahçe Sarayı'ndaki Resepsiyona Katıldı

AK Parti Nevşehir Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi, Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz, “Terörle Mücadele ve Bölgesel Bağlantılılık” Konulu 3. Parlamento Başkanları Konferansı açılış resepsiyonuna katıldı.

Milletvekili Açıkgöz, Dolmabahçe Sarayı'ndaki Resepsiyona Katıldı
12 Ekim 2019 Cumartesi 22:54

banner143
banner134

AK Parti Nevşehir Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi, Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz, Dolmabahçe Sarayı'nda düzenlenen Terörle Mücadele ve Bölgesel Bağlantılılık Konulu 3. Parlamento Başkanları Konferansı açılış resepsiyonuna katıldı.

AK Parti Nevşehir Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi, Mustafa Açıkgöz resepsiyona ilişkin yaptığı açıklamasında; “Terörle Mücadele ve Bölgesel Bağlantılılık” konulu “Üçüncü Parlamento Başkanları Toplantısı” açılış resepsiyonu TBMM Başkanımız Sayın Mustafa Şentop’un ev sahipliğinde gerçekleşti. Resepsiyona Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdogan ile konuk ülke parlamento başkanları ve heyetleri katıldı.‬

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımcılara hitaben açılış ve terörle mücadele konulu konuşmasında, “Biz Türkiye olarak PYD/YPG’ye karşı attığımız bu adımı asla durdurmayacağız. Bizim bu mücadelemiz Kürtlerle değil, bu mücadelemiz terör örgütleriyledir. Kuzey Irak ve Suriye'de yürüttüğümüz terörle mücadele operasyonları asla bu ülkelerin toprak bütünlüğü ve egemenlik haklarını hedef almıyor. Kim ne derse desin attığımız bu adımı durdurmayacağız. Şimdi biz kendi göbeğimizi kendimiz kesiyoruz. Artık geri adım atmayacağız.” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.