banner461
banner195

Milletvekili Açıkgöz, Erdoğan ile görüştü

AK Parti Nevşehir Milletvekili ve TBMM Divan Üyesi Mustafa Açıkgöz, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile grup toplantısı öncesinde ayak üstü görüştü.

Milletvekili Açıkgöz, Erdoğan ile görüştü
08 Kasım 2017 Çarşamba 12:43

banner143
banner134
Grup Toplantısı için Meclise gelen Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı Meclis girişinde, TBMM Başkanı İsmail Kahraman ve AK Parti Nevşehir Milletvekili ,TBMM Divan Katip Üyesi Mustafa Açıkgöz karşıladı. Erdoğan, daha sonra konuşmasını yapmak üzere AK Parti Grup Salonu'na geldi.

AK Parti Nevşehir Milletvekili ve TBMM Divan Üyesi Mustafa Açıkgöz, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile grup toplantısı öncesinde ayak üstü görüşerek, Tüm Nevşehirli hemşehrilerinin selamlarını iletti.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile grup toplantısı öncesinde meclis girişinde görüşen AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, kendilerine Nevşehir halkının selamlarını ilettiği bildirildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'da, Açıkgöz aracılığı ile Tüm Nevşehirlilere selamlarını iletti.


AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, "Kahraman Milletimizin Lideri, Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdogan Gazi TBMM ‘de AK PARTİ Grup Toplantımıza teşrif ettiler. Kendilerine Nevşehir halkımızın selam ve sevgilerini ilettim" dedi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin TBMM Grup Toplantısı'nda yaptığı konuşmaya, grup toplantısının hayırlara vesile olmasını dileyerek başladı.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.