banner461

Milletvekili Açıkgöz: Her şey 'daha güzel olacak'

AK Parti Nevşehir Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Mustafa Açıkgöz, halk günü toplantısı düzenleyerek vatandaşların  sorunlarını dinledi.

Milletvekili Açıkgöz: Her şey 'daha güzel olacak'
13 Mayıs 2019 Pazartesi 18:42

banner143
banner134

AK Parti Nevşehir Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Mustafa Açıkgöz, halk günü toplantısı düzenleyerek vatandaşların sorunlarını dinledi. AK Parti Nevşehir İl Başkanlığında düzenlenen toplantıda Milletvekili Açıkgöz, vatandaşların sorunlarını dinleyerek tek tek not aldı.

Yaptıkları bu çalışmalardan güzel geri dönüşler aldıklarını ifade eden Açıkgöz, Biz her hafta halkımızın içindeyiz, halkımızla beraberiz. Amacımız vatandaşlarımızın ayağına meclisi götürüp onların dertlerine derman olmaktır. Burada önemli olan, halk ile iç içe olmaktır." dedi.

Açıkgöz: Her şey 'daha güzel olacak'

AK Parti Nevşehir Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Mustafa Açıkgöz yaptığı açıklamada, "Hemşerilerimizle AK Parti Nevşehir İl Başkanlığımızda buluşmaya devam ediyoruz.‬ ‪“AK Parti, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdogan liderliğinde milletimizin partisidir. İstişare ve anlayışa davalı, çözüm odaklı çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz çünkü her şey Daha Güzel Olacak.” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.