banner461

Milletvekili Açıkgöz: ‘Kanada ’16 Nisan'da 'evet' diyor’’

AK Parti Nevşehir Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Kâtip Üyesi Sayın Mustafa AÇIKGÖZ, Kanada'nın başkenti Ottova'da gurbetçilerimize hitap etti.

banner503
Milletvekili Açıkgöz: ‘Kanada ’16 Nisan'da 'evet' diyor’’
27 Mart 2017 Pazartesi 10:56

banner143
banner134
Referandum çalışmaları kapsamında AK Parti Kanada Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM)’nin davetlisi olarak Kanada’ya gelen AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz,Ottova'da Türk toplumuna hitabetti. Referanduma sunulan anayasa değişikliğinin, sadece AK Parti ve MHP ile değil, meclis dışındaki siyasi partilerle de uzlaşılan bir metin olduğunu hatırlatan Açıkgöz, ‘’bu değişiklik, Özal’ın, Demirel’in, Erbakan’ın, Yazıcıoğlu'nun, Türkeş’in ve hatta Ecevit’in de istediği bir sistemdir’’ dedi.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Açıkgöz:'16 Nisan'da verilecek her 'evet' oyu, Türkiye'de kardeşliğe verilecek oydur'​

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Ottova ziyareti hakkında şu açıklamalarda bulundu: "Kanada'nın başkenti Ottova'da gurbetçi kardeşlerimizle bir aradayız. Güçlü Türkiye için vatandaşlık görevimizi yapacağız, sandıklara gidip EVET ile millet iradesini hakim kılacağız. Türkiye'de var olan istikrarı kalıcı hale getiremezsek elde ettiğimiz bütün kazançlarımızı Türkiye olarak birer birer kaybedeceğiz. Yeni anayasa ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile sürekli güçlü hükümetler olacak. Bölgesinde ve dünyada sürekli söz sahibi olan Güçlü Türkiye EVET ile gelecek.Mevcut sistem ülkemizin sorunlarına kalıcı çözüm üretemiyor. Ekonomimiz yeteri kadar büyümüyor. Hedefimiz 10 büyük ekonomi arasına girmek.16 Nisan'da 'Evet' oyu ile terör ve Türkiye düşmanları kaybedecek; siz, aziz milletimiz kazanacak, Türkiye kazanacak. 
'Evet' demek; cuntalara, PKK'ya, FETÖ'ye dur demektir. 16 Nisan'dan sonra hiç kimse milletimizin verdiği yetkiyi gasp edemeyecek. 16 Nisan'dan sonra Türkiye koşar adımlarla 2023 hedeflerine, Cumhuriyetimizin 100. yılına ulaşacak. Dünyanın neresinde olursa olsun her vatandaşımız başımızın tacıdır. Hiçbir vatandaşımızı ayrıştırmadan hizmet ediyoruz; bir olacağız, hep birlikte Türkiye olacağız EVET
Yüreği vatan aşkıyla atan gurbetçi kardeşlerimiz 'Tek Vatan, Tek Millet, Tek Devlet, Tek Bayrak' için GüçlüTürkiyeİçinEvet diyor.
Milletin Lideri, Cumhurbaşkanımız Erdogan 'ın ve Basbakan 'ımızın sizlere selamlarını ve muhabbetlerini getirdik.EVET
Bizim için yüreği vatan, bayrak, millet, devlet aşkıyla çarpan yürekler birdir, beraberdir, birlikte Türkiye' dir.Daima Millet Kararımız EVET" dedi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.