banner461

Milletvekili Açıkgöz, Karaburç Köyünün Sorunlarını Dinledi

Karaburç Köyü Doğayı Koruma Ve Geliştirme Platformu Üyesi Önder Yavuz ve Mehmet Yüksel AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz’ü ziyaret etti.

banner15
Milletvekili Açıkgöz, Karaburç Köyünün Sorunlarını Dinledi
16 Ekim 2020 Cuma 17:30

banner143
banner134

Karaburç Köyü Doğayı Koruma Ve Geliştirme Platformu Üyesi Önder Yavuz ve Mehmet Yüksel AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, TBMM Divan Katip Üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz’ü TBMM’de ziyaret etti. 

Burada AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz’e Karaburç Köyü olarak istek ve taleplerini ileten Önder Yavuz ve Mehmet Yüksel bir süre sohbet etti.

Milletvekili Açıkgöz, “Milletimizin evi, gazi TBMM’de ziyaretimize gelen Karaburç Köyü Doğayı Koruma Ve Geliştirme Platformu Üyesi hemşehrilerimizle istişarelerde bulunduk, kendilerine ziyaretleri için teşekkür ediyorum” dedi.

Karaburç Köyü Doğayı Koruma Ve Geliştirme Platformu Üyesi Önder Yavuz ziyarete ilişkin yaptığı açıklamasında; "Nevşehir Milletvekilimiz Sayın Mustafa Açıkgöz’e köyümüzü kapsayan maden ocağı hakkında bilgi verdik, sorunlarımızı anlattık. Kendisine misafirperverliği ve yakın ilgisi için teşekkür ederiz. Söz verdiği üzere en kısa sürede köyümüze de bekliyoruz." dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.