banner461

Milletvekili Açıkgöz Nevşehirli Vatandaşların Sorunlarını Dinledi

TBMM Divan Katip Üyesi, AK Parti Nevşehir Milletvekili ve AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz, AK Parti İl Başkanlığında vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.

banner503
Milletvekili Açıkgöz Nevşehirli Vatandaşların Sorunlarını Dinledi
18 Mayıs 2019 Cumartesi 19:11

banner143
banner134

AK Parti Nevşehir İl Başkanlığı’nda kendisiyle görüşmek isteyen vatandaşlar ile tek tek görüşerek taleplerini dinleyen AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, iletilen konularla ilgili notları alıp, taleplerin çözüme kavuşturulması doğrultusunda girişimlerde bulundu.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, AK Parti Nevşehir İl Başkanlığı’nda gerçekleştirdiği program kapsamında kendisini ziyaret eden Belediye Başkanları, sivil toplum kuruluşu yöneticileriyle, yerel yöneticilerle ve hemşehriyle biraraya geldi.

Misafirleriyle hasbihal eden Milletvekili Açıkgöz, kendisine iletilen talep ve önerileri dinleyerek, not alarak iletilen konuların çözümü noktasında da gerekli görüşmelerde bulundu.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz; "AK Parti Nevşehir İl Başkanlığımızda vatandaşlarımızın taleplerini, temennilerini dinlemeye; ortak akılla çözüm yolları üretmeye her zamanki gibi devam ediyoruz.‬ ‪“Birlik ve beraberlik içerisinde vatandaşlarımızın huzurlu,mutlu yaşamları için çalışıyor; #SevdamızNevşehir diyoruz.” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.