banner461
banner195

Milletvekili Açıkgöz: Özkonak beldemizde 'Tek vücut yürüyoruz'

AK Parti Nevşehir Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Mustafa Açıkgöz, Avanos ilçesine bağlı Özkonak beldesini ziyaret etti.

Milletvekili Açıkgöz: Özkonak beldemizde 'Tek vücut yürüyoruz'
17 Mart 2019 Pazar 17:48

banner143
banner134

AK Parti Nevşehir Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Mustafa Açıkgöz, 31 Mart Yerel seçim çalışmaları kapsamında Avanos ilçesine bağlı Özkonak beldesini ziyaret etti.

Milletvekili Açıkgöz'e Özkonak ziyaretinde AK Parti Avanos Belediye Başkan adayı Şaban Topuz, AK Parti Özkonak Belde Başkanı Nuri Özkan, Özkonak Belediye Başkanı adayı Abdulkadir Macit, AK Parti Özkonak Gençlik Kolları Başkanı Fatih Erden ve İl Genel Meclis üyesi adayları eşlik ettiler.

Özkonak'ta vatandaşları ziyaret ederek, 31 Mart Yerel seçimlerinin önemini anlatan Milletvekili Açıkgöz, Özkonak belde belediye başkan adayı Abdulkadir Macit içinde destek istedi. 

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz burada yaptığı açıklamasında; "Özkonak Beldemizdeyiz.‬ ‪“AK Parti, gücünü milletten alan partidir. Özkonaklı hemşerilerimizin desteğiyle Gönül Belediyeciliği’ne Belediye Başkan adayımız Abdülkadir Macit ile devam edeceğiz. Özkonak, bir beldeden öte medeniyetlerin beşiği tarihi bir diyarımızdır, çalışacağız.” dedi.

AK Parti olarak her zaman halkın yanında ve hizmetinde olduklarını ifade eden AK Parti Nevşehir Milletvekili Açıkgöz, "Biz millete aşığız. Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan´ın da dediği gibi ´biz millete efendi olmaya değil, hizmetkar olamaya geldik. ‬‪“Medeniyetlerin beşiği, yeraltı ve yer üstü zenginlikleriyle güzide beldemiz Özkonak gelişmeye, 31 Mart’ta da AK kadrolara destek vermeye devam edecek. Özkonak kasabamızda ki bu birlikteliğin ardından söylenebilecek tek bir söz var: Rabbim bu güzelliği bozmasın. "dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.