banner461
banner195

Milletvekili Açıkgöz : "Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun"

TBMM Başkanlık Divanı Kâtip Üyesi ve AK PARTİ Nevşehir Milletvekili Ecz. Mustafa AÇIKGÖZ, Ramazan Bayramı vesilesi ile bir kutlama mesajı yayınladı.

Milletvekili Açıkgöz : "Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun"
03 Temmuz 2016 Pazar 22:28

banner143
banner134
AK PARTİ Nevşehir Milletvekili Ecz. Mustafa AÇIKGÖZ mesajında,

Maneviyatımızın yoğunlaştığı, iftar ve sahur bereketinin milli birlik, beraberlik, kardeşlik, yardımlaşma duygularının gönüllerimizde yer ettiği; semaya açılan dua elleri, kılınan teravih namazları, okunan Hatim-i Şerifler ile bereketli geçirdiğimiz Ramazan ayının sevinci olan Ramazan Bayramı’ nızın hayırlara vesile olmasını dilerim.
Zulümlerin ve zalimlerin son bulduğu; vatanımızda, yakın coğrafyamızda, Türk-İslam aleminde ve tüm dünyada birlik, beraberlik, huzur, güven ve istikrar ortamının hakim olduğu, dargınların barıştığı, hoşgörülü nice bayramlara ulaşmayı Yüce Mevla’ dan niyaz ederim.

Kahraman güvenlik güçlerimizin de göstermiş olduğu mücadelenin Çanakkale Destanı’ ndan hiçbir şekilde farkı yoktur. Bu fedakârlıklarını ne Cenab-ı ALLAH ne Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (Sav) ne de tarih mükâfatsız bırakmayacaktır. Güvenlik güçlerimizin kahraman mensuplarının ömrü bereketli olsun. Vatanımız ve milletimiz için üstün fedakârlık gösteren aziz şehitlerimize Allah’ tan rahmet, kederli ailelerine başsağlığı; kahraman gazilerimize de acil şifalar dilerim. Terörle ve terör yandaşlarıyla kararlı mücadelemizde göstermiş oldukları cesaret ve kahramanlıkları için minnetlerimizi ve teşekkürlerimizi sunuyorum.

Mübarek Ramazan Bayramı’ nızı kutlar; şehrimize, ülkemize, milletimize, İslam dünyasına ve tüm insanlık âlemine huzur, sağlık, mutluluk ve barış getirmesini Cenab-ı Allah’ tan niyaz eder, saygılarımı sunarım.

Selam ve dua ile…

Ecz. Mustafa AÇIKGÖZ
AK PARTİ Nevşehir Milletvekili

BMM Başkanlık Divanı Kâtip Üyesi

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.