banner461

Milletvekili Açıkgöz, Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca ile görüştü

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, TBMM Divan Katip Üyesi ve Nevşehir Milletvekili Eczacı Mustafa Açıkgöz, Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca'yı ziyaret etti.

banner503
Milletvekili Açıkgöz, Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca ile görüştü
10 Temmuz 2020 Cuma 21:18

banner143
banner134

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, TBMM Divan Katip Üyesi ve Nevşehir Milletvekili Eczacı Mustafa Açıkgöz, beraberinde Eczacı Milletvekilleri ile birlikte Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca’yı makamında ziyaret ettiler.

Ürgüp Belediye Başkanı Eczacı Mehmet Aktürk'ün de eşlik ettiği ziyarette, Sağlık Bakanı Koca ile görüşen Milletvekili Açıkgöz, ziyarete ilişkin yaptığı açıklamasında; "Sağlık Bakanımız Sayın Dr. Fahrettin Koca'yı Eczacı Milletvekillerimizle birlikte ziyaret ettik.‬ ‪Eczacı meslektaşlarımızın taleplerini dile getirdiğimiz, sağlıkla alakalı istişarelerde bulunduğumuz toplantıda Sayın Bakanımıza ilgileri ve destekleri için teşekkür ediyoruz" dedi.

Ürgüp Belediye Başkanı Aktürk'te ziyaretin anısına Sağlık Bakanı Koca'ya el yapımı vitray ile yapılmış Kapadokya’nın sembollerinden sıcak hava balonu figürü hediye etti.

Ziyaret günün anısına çekilen fotoğraf ile son buldu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.