banner461

Milletvekili Açıkgöz, TBMM Başkanı Şentop ile Amasya'da...

TBMM Başkanlık Divanı Katip Üyesi, AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, TBMM Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop ile birlikte bir dizi programlara katılmak üzere Amasya'ya gitti.

banner503
Milletvekili Açıkgöz, TBMM Başkanı Şentop ile Amasya'da...
21 Haziran 2019 Cuma 19:15

banner143
banner134

TBMM Başkanlık Divanı Katip Üyesi, AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, TBMM Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop'un başkanlığında gittikleri Amasya'da İlk olarak Saraydüzü Kışla Binası Milli Mücadele Müzesi ve Kongre Merkezini ziyaret ettiler,  ardından cuma namazını Sultan II. Bayezid Külliyesi'nde kılan heyet, daha sonra Amasya Üniversitesinde düzenlenen Amasya Genelgesi'nin 100. Yılında Milli İrade ve Milli İstiklal konulu panele katıldılar.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz; "TBMM Başkanlık Divanı Katip Üyesi, AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz; "TBMM Başkanımız Sn Mustafa Şentop ve Divan Üyelerimizle Amasya Genelgesi’nin 100. Yılı kapsamında Amasya’daki Milli Mücadele Müzesi‘ni ziyaret edip, Amasya Genelgesi’nin 100. Yılında Milli İrade ve Milli İstiklal Paneli’nin açılışına katılım sağladık" dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.