banner461
banner195

Milletvekili Açıkgöz, Vatandaşların Sorun Ve Taleplerini Dinledi

AK Parti Nevşehir Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Mustafa Açıkgöz, parti binasında düzenlenen halk günün de vatandaşların sorun ve sıkıntılarını dinledi.

Milletvekili Açıkgöz, Vatandaşların Sorun Ve Taleplerini Dinledi
30 Ağustos 2018 Perşembe 18:13

banner143
banner134

AK Parti Nevşehir Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Mustafa Açıkgöz, AK Parti Nevşehir İl Başkanlığında vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.

AK Parti il binasında vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, vatandaşlarla sohbet edip, sorunlarını dinledi.

Yoğun bir kalabalık arasında vatandaşların tek tek sorunlarını dinleyen Milletvekili Açıkgöz, bazı konular için anında ilgili kurum ve yetkilileri arayarak çözümü konusunda görüşme yaparken, Ankara’da çözülebilecek konular için gerekli notlarını aldı.

TBMM Başkanlık Divanı Katip Üyesi ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Hemşerilerimizle AK Part Nevşehir İl Başkanlığımızda buluşmaya ara vermeden devam ediyoruz.‬ ‪“Sevgi ve hoşgörü diyarı Anadolu’muzda bizim medeniyetimiz gönülleri fethetme medeniyetidir. Vatandaşlarımızla hemhal olmaya, birlikte çözüm yolları bulmaya da devam edeceğiz.”dedi.

Her fırsatta Nevşehir'de ve Nevşehir halkıyla bir arada olmaya gayret gösterdiklerini belirten AK Parti ANevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz; “Yoğun bir gün yaşadık. Bizlerle bir araya gelen vatandaşlarımızdan Allah razı olsun. AK Partiyi diğer partilerden ayıran en önemli özellik bu. Sadece seçimden seçime değil her fırsatta vatandaşımızla, seçmenlerimizle birlikte oluyoruz. Onların arasında günümüzü geçirmeye çalışıyoruz. Meclis çatısı altında yapılan çalışmalardan arta kalan günlerde Nevşehir'e gelip yarın bir seçim olacakmış gibi ziyaretlerimize, çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu uygulama sayesinde vatandaşlarımız Ankara’ya gelme zahmetinden de kurtulmuş oluyor. Kendilerini burada dinlemek, onlarla birlikte olmak onları mutlu ediyor, sevindiriyor ve bizde bundan büyük keyif alıyoruz. Bizler vatandaşımız için, aziz milletimiz için ne yapsak azdır. Tabi bize ulaşan talepler arasında çözüm kavuşan olduğu gibi çözülemeyen taleplerde olabiliyor bu konuda vatandaşlarımızın anlayış bekliyoruz. Hukuk çerçevesinde olabilecek herşeyin biz takipçisi oluyoruz, olması içinde gayret sarf ediyoruz. İnşallah bundan sonra da bu uygulamamız devam edecek" dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.