banner461
banner195

Milletvekili Açıkgöze Nevşehirli vatandaştan tam not

AK Parti Nevşehir Milletvekili Eczacı Mustafa Açıkgöz gittiği her yerde vatandaşlar tarafından ilgiyle karşılanıyor.

Milletvekili Açıkgöze Nevşehirli vatandaştan tam not
11 Eylül 2015 Cuma 21:48

banner143
Nevşehir Milletveili Mustafa Açıkgöz Halkın Gönlünde Taht Kurdu
İlgili Galeriye Git
banner134

 AK Parti Nevşehir Milletvekili Eczacı Mustafa Açıkgöz gittiği her yerde vatandaşlar tarafından ilgiyle karşılanıyor.

Her ne kadar Meclis koltuğunda henüz tam manasıyla oturmuş olamasa bile, Aslında 7 Haziran Genel seçimlerinden bu güne,  bu geçen süre zarfında köylüsü, esnafı ve vatandaşlarla genci yaşlısıyla sürekli bir araya gelen AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz seçilene kadar değil, seçildikten sonra da vatandaşın yanında olacağının en güzel örneğini sergiledi.


Kimi zaman Çocukları dinledi, onlarla sohbet etti, kimi zaman öğrencilerle bir olup futbol oynadı basket attı birlikte maç izledi.


Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz,Kısa Sürede Halkın Gönlünde Taht Kurdu...

Nevşehir'in sorunları konusunda donanımı ile her kesimin hayranlık duyduğu Açıkgöz, sempatik tavırları ile de daha şimdiden halkın gönlünde taht kurmayı başardı. 

Öncelikle Milletvekili Açıkgöz, seçildiği ilk günden itibaren hiçbir kimseye ayrımcılık yapmadı. Parti Teşkilatıyla düzgün ve doğru bir ilişki kurdu. Nevşehir’de partiler üstü bir duruş içerisinde oldu. Yerel siyasette karışımcı bir yaklaşımın aksine teşkilatını rahat bırakıcı, destekleyici ve onlara yardımcı olan bir yaklaşım gösterdi. “Bir kez daha nasıl seçilirim” in derdine düşmeyerek görev yaptığı günler içerisinde “Nasıl başarılı olabilirim” diyerek gayretle çalıştı. Kimseyi ötekileştirmeden herkese saygı gösterdi. Hangi ilçenin hangi hizmete ihtiyacı olduğunu araştırarak bu hizmetleri adım adım takipcisi oldu. Sorunları görmezden gelmek yerine sorunların üzerine gitti. Sanayicisi çiftçisi köylüsü tüm iş dünyası ile ilişkilerini sağlam ve sıcak tuttu. Danışman ekibini çok iyi çalıştırdı. Kişisel işleri de takip etti ama daha çok toplumsal işlere yöneldi. Yaptığı hizmetlerin reklamını yapmak yerine yenilerini yapmaya zaman harcadı. Nevşehir dışındaki Nevşehirli dernek ve kuruluşlarla sıcak ilişki içerisinde bulunarak birçok etkinliğe katılım gösterdi. Birçok dernek, vakıf ve stk’nın derdine derman olarak çalışmalarına maddi ve manevi katkı gösterdi. Böbürlenmek, şımarmak, büyüklenmek yerine alçak gönüllü ve gönül adamı olmayı tercih etti. Yalan söyleyip  sonradan ümit kırmak yerine yapamayacağı işleri önceden söyleyerek insanları üzmedi. Kırmadı, dökmedi, hakaret etmedi. Kimseye yukarıdan bakmadan, çocukla çocuk, büyükle büyük oldu. Sevdi, sevildi. Kısacası Milletvekili olmadı iyi bir Nevşehirli oldu. Bu yüzden çok sevildi Mustafa Açıkgöz...

Vatandaş Milletvekili Açıkgöz’ü neden bu kadar çok seviyor? sorusunun cevabı işte burada yatıyor...

Beyefendiliği ve Mütevaziliği kişiliği ile Nevşehir kendisine bu kadar yakın bir Milletvekili şimdiye kadar açıkcası çok fazla görmedi. Eczacı olarak mesleğindeki esnaflığı kendi kişiliği ile yoğrularak insani yaklaşımlarıyla birlikte vatandaşın her anında yanında gördüğü Vekili Açıkgöz'ü şimdi bağrına basıyor. 

Sebebi çok açık: "Samimi oluşu ve halkın her zaman yanında iç içe olması..."


Sahada, Trübünde, okulda , partide, camiide , çarşıda , pazarda her yerde onu görmek mümkündü...

Vatandaş Vekili Açıkgöz'ü, Düğününde, Sünnetinde, bayramında cenazesinde acısında mutluluğunda sofrasında aşında hep yanında gördü..

İşte bu yüzden sergilediği performans 7 Haziran'dan bugüne halkın içinde halk adamı olmasıyla takdir toplarken, toplumda da büyük teveccüh görüyor.Açıkcası çok farklı bir profil çizen Açıkgöz, Nevşehir halkından da beklediği ve özlediği bir Milletvekili profili ile tam not aldı.

Ne diyelim Nevşehir aradığı istediği ve özlediği vekilini buldu. Bizde kendisine gösterdiği bu başarılı performansın devamını diliyoruz...
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.