banner461

Milletvekili dediğin böyle olur !

7 Haziran 2015 genel seçimlerinde Nevşehir'de AK Parti'den 1. sıra Milletvekili adayı olan ve seçim sonrası şehrin 3 Milletvekili arasında kendisine yer bulan Eczacı Mustafa Açıkgöz, Vekilliği sürecinde halkla iç içe olarak farklı bir görüntü çiziyor.

banner503
Milletvekili dediğin böyle olur !
08 Ağustos 2015 Cumartesi 16:54

banner143
banner134
 AK Partili Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Milletvekili seçilmesinin ardından doğal yaşantısını değiştirmeden yine her zaman olduğu gibi günlük işlerini devam ettiriyor.

Milletvekili Açıkgöz Çarşı,pazar ,Sanayi esnafıyla çocuklarla yaşlısıyla 7 den 77 ye herkesimin büyük takdirini topluyor.

Bir Ramazan ayı boyunca garibanın sofrasında iftar yapıp,
 İncelemelerde bulunduğu yol yapım çalışmalarında işçilerle birlikte sofrada yemek yiyen Milletvekili Açıkgöz şimdiiden Nevşehir de bir çok kişinin gönlüne girmeyi başardı.


Eskiye nazaran halka vekil olmanın da getirdiği sorumlulukla şehrimizde devam eden çalışmaları bizzat yerlerinde denetim yaparak takip eden açıkgöz, bu yoğun temposunun içerisinde kendi günlük işlerini de aksatmıyor.


Eczanesine giden, pazarda alış verişe giden, sokakta vatandaşlarla  iç içe olan Milletvekilini gören vatandaşlar şaşkınlıklarını gizleyemiyorlar.


Kısa süre son da hasbihal konuşmalarına başlayıp şehrimizde ki eksik gördüklerini vekillerine iletiyorlar.


Bu şekilde hem halkın sorunlarına ortak oluyor, hem de yorucu protokol trafiğindense bizzat halkın içinde olarak kendisine insanların daha kolay ulaşmasını sağlıyor.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.