banner461
banner195

Milletvekili Ebubekir Gizligider, “Nevşehir’in Siyasi İradesi Tek Yürek”

Ak Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider, Ankara da Nevşehir’in siyasi iradesinin bir bütün halinde olduğuna dikkat çektiği konuşmasında,şunları ifade etti.

Milletvekili Ebubekir Gizligider, “Nevşehir’in Siyasi İradesi Tek Yürek”
30 Nisan 2013 Salı 10:50

banner143
banner134

 Ak Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider, Ankara da Nevşehir’in siyasi iradesinin bir bütün halinde olduğuna dikkat çektiği konuşmasında, “Türkiye eski Türkiye değil. Parçalı yapılar yok artık. Bir tane amacımız var. Artı bir yarar ya da faydayı birlikte sağlayabilmek. Bu sadece siyasetle olur mu?, hayır olmaz. Bu ticaret odasında, ticaret borsasında, ziraat odasında veya diğer Sivil toplum örgütleri ile birlikte olur. Net konuşuyorum. Bu yapılar siyasileri sıkıştırır. Biz yeni oluşacak ticaret odası ve ardından ticaret borsası yapılanmasından bunu bekliyoruz. Belki garip gelebilir ama bizi çalıştırmanızı istiyoruz. Ben bims’çilerin sıkıntılarını onlar gibi anlatamam ilgili makamlara. Allah’a şükür Nevşehir’in iradesi Ankara’da tek yürektir. Parçalı değil. Nevşehir Milletvekilleri konuşuyorsa emin olun Partimizin üst makamları ile bu konular istişare edilmiştir. Bizler bu partiyi temsil ediyoruz” diye konuştu.
Haber:Ali Çamur


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
yanlış işler - 5 yıl önce
ak partinin üst makamları ile oda başlanlıklarını ele geçirme istişaresi yaptığınıza göre her çıkışın bir inişi olacağından ak parti bu çıkışa fazla tahammül edemeyeceğini gösteriyor, bütün bunlar ve hatalı işler inişe geçildiğinin işaretidir.
Avatar
Bayram Ulkat - 5 yıl önce
nasıl bir araştırma yaptınızda bu sonuca vardınız. müslüman yalan söylemez.