banner461
banner195

Milletvekili Gizligider'den AK Parti'nin Kuruluş Yıldönümü Mesajı

Ak Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider, AK Partinin 15. kuruluş yıldönümü nedeniyle kutlama mesajı yayımladı.

Milletvekili Gizligider'den AK Parti'nin Kuruluş Yıldönümü Mesajı
14 Ağustos 2016 Pazar 21:01

banner143
banner134
Ak Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider,  yayımladığı mesajında, AK Parti’nin 15 yıl boyunca azimle, durmadan, şevkle çalışarak, yaratılmışların en güzeli olan insana hizmet ettiğini vurguladı.

Milletvekili Gizligider mesajında, “Milletimizle el ele vererek başlanılan kutlu yürüyüşümüzde 15. yılımızı idrak ediyoruz. 14 Ağustos 2001 tarihinden günümüze AK Parti, insana saygıyı, adaleti, insan onurunu korumayı ve halka hizmeti esas almış, Türk’ü, Kürdü, Laz’ı, Zaza’sı, Alevi’si, Sünni’si ile bütün vatandaşlarımızı kucaklayarak, büyük reformlar ve sessiz devrimler gerçekleştirmiştir.

15 yıl boyunca azimle, durmadan, şevkle çalışarak, yaratılmışların en güzeli olan insana hizmet etmeye devam etmektedir.
2001’de AK Parti’nin yolunu milletimiz çizmiştir. Bu sebeple partimiz kapısını millete hiç kapatmadı. İktidarda olduğu süre boyunca, halkın refah seviyesini yükselten, Türkiye’nin imajını değiştiren ve Türkiye’ye çağ atlatan projelere imza atan AK Parti’ye, milletimizin artan teveccühüyle, her seçimde oyunu artırarak, 2023 hedeflerine milletimizle birlikte yürüyoruz. AK Partimiz, bu yolda çok zorlu mücadelelerden geçmiştir ama yılmamıştır. Çünkü AK Partili olmak büyük Türkiye sevdalısı olmaktır ve bu uğurda korkusuzca, aşkla, gururla, imanla ve hiç yılmadan çalışmakta gereklidir. AK Parti her zaman halkının yanında olmuş, hizmeti halkının ayağına getirmiştir” dedi.

Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider, “Kurucu Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, 14 Ağustos 2001 tarihinde AK Partimizin açılışında ‘Biz bir Türkiye Partisi olmaya değil, Dünya Partisi olmaya geliyoruz’ demişti.

Bugün AK Parti bir Dünya Partisidir. Kurucu Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve AK Partimiz, Dünya’da tüm mazlumların umudu olmuştur. Bu sebeple Genel Başkanımız, Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım, başta olmak üzere AK Parti neferleri olarak gece gündüz demeden çalışıp, milletimize ve ülkemize hizmet üretmeye, topyekûn ülkemizi ileriye, daha ileriye götürme adına milletimizle omuz omuza hareket etmeye devam edeceğiz. Bizlere bu desteği veren saygıdeğer milletimize minnet ve şükranlarımı sunuyorum. Bu vesileyle AK Partimizin 15. kuruluş yıldönümünü kutluyor, daha nice 15. yıllara diyorum” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.