banner461
banner195

Milletvekili Gizligider ve Göktürk Meslektaşlarıyla Kucaklaştılar

AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Avukat Ebubekir Gizligider ve Avukat Murat Göktürk Hukukçu Meslektaşları İle Hasret Giderdiler.Nevşehir Baro Başkanlık seçimlerine katılan Nevşehir Barosu Avukatlarından ve AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Gizligider ve Göktürk Önce oylarını kullandılar sonra meslektaşlarıyla kucaklaştılar.

Milletvekili Gizligider ve Göktürk Meslektaşlarıyla Kucaklaştılar
06 Ekim 2012 Cumartesi 15:56

banner143
Nevsehir Milletvekilleri Meslaktaslariyla Hasret G
İlgili Galeriye Git
banner134

 AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Avukat Ebubekir Gizligider ve Avukat Murat Göktürk Hukukçu Meslektaşları İle Hasret Giderdi.

Nevşehir Baro Başkanlığı seçimlerinde Nevşehir Barosu Başkanı Fahri Korucu, olağan genel kurulda güven tazeledi.Nevşehir Milletvekili ve aynı zamanda Nevşehir Baro Avukatlarından Avukat Ebubekir Gizligider ve Avukat Murat Göktürk te Baro başkanlığı seçiminde oy kullandılar.

Seçim sonrasında tek aday olarak Nevşehir Baro Başkanlığına yeniden seçilen Avukat Fahri Korucu ‘yu ilk tebrik ederek başarı dileğinde bulunan meslektaşları ve Nevşehir Milletvekilleri Avukat Ebubekir Gizligider ve Avukat Murat Göktürk oldu.

Nevşehir Hukukçular Konağında yapılan Baro Başkanlığı seçimlerinde kendilerine büyük ilgi gösteren Hukukçu Meslektaşları ile bir süre sohbet ederek kucaklaştılar.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.