banner461
banner195

Milletvekili Göktürk Seçim Özel Programının Konuğu Oldu

AK Parti Nevşehir Milletvekili Murat Göktürk , bugün Enderun FM'de Seçim Özel programının konuğu oldu.

Milletvekili Göktürk Seçim Özel Programının Konuğu Oldu
22 Ekim 2015 Perşembe 17:27

banner143
banner134
AK Parti Nevşehir Milletvekili Murat Göktürk , bugün Enderun FM'de Seçim Özel programının konuğu oldu. 

Göktürk İstikbal için İstikrar'ın önemine vurgu yaparak Sen Ben Yok Türkiye Var dedi. İşte Göktürk'ün Enderun FM Seçim Özel Proğramında yaptığı açıklamalar;


Ak Parti Nevşehir Milletvekili Murat Göktürk, vatandaşlarla görüşmelerinde hemşerilerinin   ‘’Bu seçim; Mustafa, Murat, Ebubekir seçmekten öteye geçti, bir memleket meselesi bizim için. 7 Haziran’dan sonra memleketi kimin daha çok sevdiğini, istikrar için kimin mücadele ettiğini, milletin seçimine kimin saygılı olduğunu çok daha iyi gördük. Biz sadece sözlere, vaatlere kanan bir millet değil, söylediğini yapan ve sözüne güvendiğimiz insanların başta olmasının elzem olduğuna inanan insanlarız.

İstikrarın 7 Haziran’dan sonra nasıl sekteye uğradığını gördük. Bu yüzden 1 Kasım’da Ak Parti’nin iktidarda olması için siz milletvekili adayları kadar bizlerde çalışıyoruz. Çünkü gemi su alırsa hepimiz bundan zarar göreceğiz. Bizim memleketimizi zarara sürüklemek gibi bir lüksümüz yok’’ şeklinde konuştuklarını belirtti.

Ak Parti Nevşehir Milletvekili ve 26.Dönem Milletvekili Adayı Göktürk, vatandaşların 1 Kasım’da sandığa sahip çıkarak ülkenin istikrarının sürmesi için oy kullanacağını görmek bizleri ziyadesiyle mutlu ediyor diyerek mukabelede bulundu.

Şimdi Kırgınlıkların , Küsgünlüklerin zamanı değil, Şimdi Birlik ve beraberliğin zamanı diyen AK Parti Nevşehir Milletvekili ve Milletvekili Adayı Murat Göktürk, Allah'ın izni halkımızın teveccühleriyle 1 Kasım seçimlerinde AK Parti'nin yoluna yine tek başına iktidar olarak devam edeceğine inandığını söyledi.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Murat Göktürk, bugünlerde ülkemizde yaşananların bir benzerinin 100 yıl önce de görüldüğünü ifade etti.


1914’lü yıllarda yaşananların ardından koskoca bir imparatorluğun yıkıldığını ve Türklerin Anadolu topraklarına sığınmak zorunda kaldığının altını çizen AK Parti Nevşehir Milletvekili Murat Göktürk, “1914’lü yıllarda Osmanlı coğrafyasında yaşadığımız hadiseler neyse bugünde aynı şeyler ülkemizde cereyan ediyor. Gezi olaylarını bir hatırlayın. O dönemdin itibaren başlayan saldırıları, itibarsızlaştırmaya yönelik eylemleri bir hatırlayın. Bu toprakları parlama girişimlerini bir hatırlayın. Sebepleri ne olursa olsun, terör örgütlerinin nasıl bir araya gelip nasıl oyunlar oynadıklarını bir hatırlayın. Sonuca bakarsanız bundan 100 yıl önce ne oldu, koskoca bir imparatorluğu kaybettik. Ve Anadolu gibi bir avuç vatan toprağına sığınmak zorunda kaldık. Bakın etrafımızı da boşaltıyorlar. Suriye bitti, Irak bitti. Aynı oyunları değişik tezgahlar ve aktörlerle bizim yurdumuzda da hayata geçirmeye çalışıyorlar. Bu nedenle 1 Kasım seçimleri AK Partinin milletvekili çıkarma seçimi değil. Bu ümmetin, bu vatanın tamam mı devam mı seçimi” ifadelerinde bulundu.  Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.