banner461
banner195

Milletvekillerine ’Hayırlı Olsun’ Ziyaretleri Sürüyor

1 Kasım 2015 Erken Genel Seçimlerinde AK Parti'den 26.Dönem Nevşehir Milletvekili seçilen Mustafa Açıkgöz , Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider'e mecliste hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor.

Milletvekillerine ’Hayırlı Olsun’ Ziyaretleri Sürüyor
17 Aralık 2015 Perşembe 18:21

banner143
banner134

Aralarında AK Partili Belediye Başkanları ve teşkilat mensupları olmak üzere çeşitli STK´larında bulunduğu heyet Türkiye Büyük Millet Meclisinde Nevşehir Milletvekillerine hayırlı olsun ziyaretleri ara vermeden devam ediyor.

Nevşehir Merkeze bağlı Kaymaklı Beldesinin AK Partili Belediye Başkanı Halit Elma ile AK Parti Kaymaklı Belde Başkanı Mehmet Özer ve Belediye Meclis Üyeleri beraberinde Çalış Belediye Başkanı Alpaslan Özer ve beraberindeki heyet Büyük Millet Meclisindeki odasında Nevşehir Milletvekillerini ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundular.
Kaymaklı Belediye Vaşkanı Halit Elma ve Çalış Belediye Başkanı Alpaslan Özer önümüzdeki yıl beldelerinde yapmayı planladıkları yatırımlara yönelik destek istediler.

Öte yandan, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Filiz Kılıç, Hırkatepesidelik köyü derneği ve federasyonu da bugün AK Parti Nevşehir Milletvekillerini ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.