banner461
banner195

“Milli Eğitimimiz, Milli Olmalı”

Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Şerafettin Karataş, Nevşehir Milletvekillerine, Valisine, İlin yöneticilerine seslenerek Nevşehir’in acilen yeni ve modern bir milli eğitim müdürlüğü binasına ihtiyaç duyduğunu dile getirdi.

“Milli Eğitimimiz, Milli Olmalı”
31 Temmuz 2015 Cuma 14:09

banner143
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Şerafettin Karataş, Nevşehir Milletvekillerine, Valisine, İlin yöneticilerine seslenerek Nevşehir’in acilen yeni ve modern bir milli eğitim müdürlüğü binasına ihtiyaç duyduğunu dile getirdi.

Karataş, “Devletimize baş kaldıran anarşi Terör korkunç boy göstermekte. Burada terörü ve anarşi deyiminden kastım; Şehir ve kırsal eşkiyanın yada yabancı Kültür ve ideolojilerin girdabında insanlıktan çıkmış kişilerin eylemleri kafaları zihinleri allak bullak eden kültür ve kavram kargaşasıdır. Her türlü yıkıcı ve Bölücü eylemlerin bu noktadan kaynaklandığı kanatini taşımaktayım. Onun içindir  ki, Milli Eğitimimiz milli olmalıdır. Türk Milletinin Eğitim Dünyası Türk - İslam Ülküsünün ışığında kurulması gereklidir. Böyle bir fikri yapıyı yürütmek idare etmek içinde iyi bir yere yapıya tam maderin bir Milli Eğittim Binasına (müdürlüğüne)acilen ilimizde ihtiyaç vardır. Milli Eğitimin şerefli mensuplarının tam verimli çalışmaları için eğitim binalarıda çok güzel olmalıdır.  İlimiz Nevşehirin de böyle bir binaya acilen ihtiyacı vardır. Milli Eğitim Müdürlüğü yapılacak binada konferans salonları öğrencilerimizin yeteneklerini yansıtan halka acık sergi seminleri müzik folklor vs çalışmaları için bölümlerin  olması gereklidir. Tabiidir ki ilimize böyle muhteşem bir yapının binanın yapılması gerektiğinde İdarecilerimiz planlamayı yapabilen ehil teknik adam ve yetkililerin üstün düşünceleri olacaktır. İlimizde büyük çok güzel bir Adliye Sarayı yapılıyor. Amaç Hakimlerimiz savcılarımız rahat ortam da insanlar mağdur edilmeden Adaleti yerine getirmek içindir. Adaletin gecikmeden yansız tarafsız herkese eşit bir şekilde yansımasını diliyorum. Sayın Valim, Sayın Milletvekillerimiz ve ilimizin temsilcileri olan il genel meclisi üyeleri ve Belediye Başkanı ilimizi sizler yönetiyorsunuz. Bir ilin Türkiye büyük millet meclisisiniz. İlimizin bütün yatırımları veya yapılacak her yatırım sizlerin teklif ve kararları ile oluyor” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.