banner461
banner195

Milli Görüş’ten Tık Yok

Milli Görüş zihniyetinin tek temsilcisi olduğunu iddia eden Saadet Partisi Nevşehir’de oldukça derin bir siyaset anlayışı içerisinde.

Milli Görüş’ten Tık Yok
20 Ocak 2014 Pazartesi 09:42

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Milli Görüş zihniyetinin tek temsilcisi olduğunu iddia eden Saadet Partisi Nevşehir’de oldukça derin bir siyaset anlayışı içerisinde.

İlimizde şu ana kadar sadece bir ilçe ve bir belde belediye başkan adayını kamuoyuna duyurabilen Saadet Partisi’nin il başkanı Ali Doğan Simit’in açıklamaları da hava da kaldı. Zira İl Başkanı Simit, tüm il genelinde ilçe ve beldelerde ayrıca il merkezinde belediye başkan adayı çıkaracaklarını belirtmişti.

2009 Yılında yapılan mahalli idareler seçimlerinde Ak Parti, MHP ve CHP’nin ardından Nevşehir’de 4. siyasi parti olan Saadet Partisinin bu sessizliği yerel seçimlerde herhangi bir iddiasının bulunmamasına bağlanıyor.

Nevşehir basınında en son kandil mesajında uzun uzun dini açıklamalarda bulunan İl Başkanı Ali Doğan Simit ve Saadet Partisi yönetiminin bu derin siyasetinden partinin nasıl bir fayda sağlayacağı da merak konusu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.