banner461
banner195

Milli İttifak’ta Kadro Tamamlandı

Seçime sayılı günler kala Saadet Partisi ve Büyük Birlik Partisinin oluşturduğu Milli İttifakın Nevşehir Milletvekili adayları nihayet tam kadro çalışmaya başladı.

Milli İttifak’ta Kadro Tamamlandı
25 Mayıs 2015 Pazartesi 16:55

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Seçime sayılı günler kala Saadet Partisi ve Büyük Birlik Partisinin oluşturduğu Milli İttifakın Nevşehir Milletvekili adayları nihayet tam kadro çalışmaya başladı.

Yaklaşık iki aydır seçim çalışmalarını sürdüren Milli İttifakın Nevşehir Milletvekili adayları bir eksikle çalışmalarını sürdürmek durumunda kalıyordu. Milli İttifakın Büyük Birlik Partisinden ikinci sıra Nevşehir Milletvekili adayı olarak gösterilen, annesinin rahatsızlığı nedeniyle bir türlü Nevşehir’deki seçim çalışmalarına katılamayan Ali Kolbaşı’da Nevşehir’e gelerek partinin seçim çalışmalarına katıldı.

Milli İttifakın Nevşehir Milletvekili adayları Uğur Keleş, Ali Kolbaşı ve Abbas Büken beraberlerinde Saadet Partisi İl Başkanı Ali Doğan Simit ve Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Şerafettin Karataş ile birlikte seçim çalışmalarına ağırlık veriyor.

Seçim çalışmalarının son gününde Milli İttifakın Nevşehir Milletvekili adayları il merkezinde seçim çalışmalarını yoğunlaştıracaklar.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.