banner461
banner195

Milliyetçi Hareketin En Genç Başkanı

Geçtiğimiz yıl Milliyetçi Hareket Partisinin merkez ilçe başkanlığına seçilen, seçildiği günden bu yana siyasi çizgisini hiç bozmayan MHP Merkez İlçe Başkanı Burak Kalfaoğlu, aynı zamanda son yıllarda bu göreve atanan en genç isimlerin başında geliyor.

Milliyetçi Hareketin En Genç Başkanı
07 Kasım 2013 Perşembe 15:23

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Geçtiğimiz yıl Milliyetçi Hareket Partisinin merkez ilçe başkanlığına seçilen, seçildiği günden bu yana siyasi çizgisini hiç bozmayan MHP Merkez İlçe Başkanı Burak Kalfaoğlu, aynı zamanda son yıllarda bu göreve atanan en genç isimlerin başında geliyor.

Kamuoyunda çok konuşan değil, icraatlarıyla gündeme gelme gayreti içerisinde olan ve göreve geldiği günden bu yana da bu tarzda bir siyaset üslubu edinen Milliyetçi Hareket Partisinin genç merkez ilçe başkanı Av. Burak Kalfaoğlu, MHP’nin seçim çalışmalarında da etkin rol alacak.

Bazı siyasetçilerin yaptığı gibi olur olmaz yere gündeme gelme çabası göstermek yerine genelde ziyaretleri ve bire bir siyasi görüşme üslubunu sürdürme gayretinde olduğu gözlenen Milliyetçi Hareket Partisi merkez ilçe başkanı Burak Kalfaoğlu için de bu yerel seçim büyük bir sınav niteliğinde olacak. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Emre Kurt - 4 yıl önce
siyaset dürüstçe, karşılık ve menfaat beklenmeden nasıl yapılır sorularının cevabı sayın kalfaoğlu. çok büyük bir yönetici ve lider olacağından adım gibi eminim. siyasetin çirkin ayak oyunları bu yere sapasağlam basan başkanımızı yolundan etmez inşallah.
Avatar
MHPLİ - 4 yıl önce
genç başkan birde nevşehir merkeze bağlı belde adaylarını tanıtsa