banner461
banner195

Mızrak mı, Cingil mi?

Göreme'de Başkan Nuri Cingil ile eski başkan Mustafa Mızrak arasında aday adaylığı polemiği yaşanıyor. Cingil yeniden adayım derken, Mızrak "yeter artık hizmet sırası bende" diyor.

Mızrak mı, Cingil mi?
28 Eylül 2013 Cumartesi 12:30

banner143
banner134

 Göreme Beldesi'nde eski belediye başkanlarından Mustafa Mızrak, Göreme Belediye Başkanlığına AK Parti'den aday adaylığını açıkladı. Göreme’nin geleceği için bir dönem daha istediğini belirten Mızrak, “Hayalini ve özlemini çektiği Göreme için el ele vererek onu Kapadokya’nın en yüksek zirvesine hemşerilerimle birlikte taşıyacağız” dedi.

Göreme’nin Kapadokya’nın gözbebeği iken ne yazık ki gelinen noktada hak ettiği yerden çok uzakta olduğunu ifade eden Mustafa Mızrak, Göreme de alnı açık başı dik, gece gündüz esnafın yanında olan ve ölmüş bir Göreme’nin yeniden yapılanması ve zirveye ulaşması için el birliği ile Göreme ye hizmet için bu toprakların bir evladı olarak bu taşın altına elini koyarak kasabadan gelen teveccühlerin sonrasında AK Partiden aday adaylığını açıkladığını dile getirdi.

Mızrak, “İnşallah kasabamızın vizyonu, misyonu ve yükselen değer olması adına aday adaylığımız hayırlı olur” diye konuştu.

Göreme Belediye  Başkanı Nuri Cingil de, beldeye çok önemli hizmetlerde bulunulduğunu, yeni yatırımlar için yeniden aday olduğunu belirtiyor. Cingil ve Mızrak'ın adaylıkları konusunda son sözü Ak Parti Genel Merkezi söyleyecek. Ancak görülen o ki, başkan adayı açıklanıncaya kadar Göreme'de her iki tarafta diken üstünde bekleyecek.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
göreme sever - 5 yıl önce
tabiki cingille yola devammm
Avatar
ahmet - 5 yıl önce
mızrak fırsatını verelim inş
Avatar
ali - 5 yıl önce
mızrak yollun acık olsun
Avatar
Uff gene mi çıktı - 5 yıl önce
sayın mızrak kurt siyasetçi. yılmadı usanmadı. kimin gemisine bineceğini hep bildi. ama yeter be kardeşim. sayın cingi'nin neyi eksik. göreme göreme oldu. daha da olacak inşaallah. allah mızrak'ında işini rast getirsin. a06
Avatar
Nevşehirli - 5 yıl önce
mızrak için sevinirim inşallah olur göremeninde bahtını açar el avuç öfelemez yapılması gerekeni yapar alması gereken hizmetide almadan gelmez kapıdan çıksa peceden geri girer göremeye yakışır.
Avatar
HEREMEİCİN HERSEY - 5 yıl önce
göremenin ufkunu açan mizrak tir mizrak göreme ye neyin iyi̇ yapilacagini iyi̇ birlir hey göremeli̇ uyan artik göreme otoparki dükkanlari peşkeş çeki̇li̇yor haberri̇niz varmi mizrak olsa bunlar olmazdi göreme göremeli̇lerindir..
Avatar
mari - 5 yıl önce
sayın mızrak göreme için büyük bir şanstır
Avatar
TURİZİMCİ GENÇLER HERŞEY GÖREME İÇİN - 5 yıl önce
bi̇r beldeni̇n gi̇ri̇şi̇ ve çikişi i̇le oynamak göremeye hi̇zmet dei̇ldi̇r sayin ci̇ngi̇l dör buçuk senedi̇r beledi̇ye i̇le çi̇ner hoteli̇ arasinda oynadin durdun yaya yolunu i̇ş yerleri̇ne peşkeş çekti̇n yolu kafana göre dei̇şti̇rdi̇n ve daraltin burada olacak her türlü kazadan başkan ci̇ngi̇l olarak sen sorumlusun tabi̇ki̇ bu i̇şler bi̇rgün düzeli̇r onun i̇çi̇n mizrak di̇yorum hadi̇ hayirlisi