banner461
banner195

Mızrak’ın Göreme İçin Projeleri

Nevşehir merkeze bağlı Göreme beldesinde Ak partiden belediye başkan aday adayı olan Mustafa Mızrak Belediye Başkanı seçilmesi durumunda yapmayı planladığı projelerini açıkladı.

Mızrak’ın Göreme İçin Projeleri
18 Kasım 2013 Pazartesi 10:31

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir merkeze bağlı Göreme beldesinde Ak partiden belediye başkan aday adayı olan Mustafa Mızrak Belediye Başkanı seçilmesi durumunda yapmayı planladığı projelerini açıkladı.

Mızrak 2 dönem belediye başkanlığının ardından tekrar belediye başkanı seçilmesi durumunda; Göreme de yaşlılar ve bakıma muhtaç kişiler için yatılı ve gündüz bakımlı olacak şekilde tüm ihtiyaçları karşılayacak bir huzurevi ve gündüz bakım evi projesinin seçilir seçilmez hayata geçirileceğini, Hızlı gelişen turizm sektörünün ara elaman açığını karşılayacak bir Turizm meslek lisesi projesine hız vereceklerini, Üniversite ile işbirliği içerisinde turizm ağırlıklı bir fakülte ya da yüksekokulun Göreme de açılmasının sağlanacağını, Çokrak mevkiinde sağlanacak olan karşılıksız arsa ile bu okulun açılmasının kolaylaştırılacağını, Göreme de eksik ve tamamlanamamış olan park, yeşil alan ve rekreasyon alanları hızlı bir şekilde Göreme ve Türk turizmine yakışır bir hale getirileceğini, Göreme açık hava müzesi otopark ve hediyelik eşya mağazalarının tekrar düzenlenerek hukuki altyapısı sağlam kurallara oturtulacağını, Göreme açık hava müzesi yakınındaki kültürel etkinliklerin yapılabileceği bir amfi tiyatronun en kısa zamanda bölge ve Türk turizmine kazandırılacağını, Seyir noktalarının düzenlenip çevre kirliliği yaratmadan turizmin ve esnafın hizmetine sunulacağını ifade etti.

Ak Parti Göreme belediye başkan aday adayı Mustafa Mızrak, “Bu projelerimiz acil ele alınacaklar arasında olup. Seçildiğimizde halk ve esnafımızla da fikir teatisi içinde yeni projeler ve uygulamaları hizmete sokacağız. Hedefimiz hizmet, durmadan yılmadan halka hizmet edeceğiz ki, hakka hizmet edelim” açıklamalarında bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
göreme mehmet - 5 yıl önce
mızrakla yolla devam inş
Avatar
GÖREME - 5 yıl önce
tek yol, tek çare tabikide mustafa mizrak !
Avatar
metin - 5 yıl önce
seninleyiz seni istiyoruz degerli insan .
Avatar
göremeli ahmet - 5 yıl önce
mustafa abim seni destekliyorum sonuna kadar seninleyiz yola devam. bu görmeyei ancak sen yola getiririsin.
Avatar
halil a - 5 yıl önce
senınleyiz başkan hep birliktee ..
Avatar
fatih öz - 5 yıl önce
mızrak senınleyiz baskanım senden baskası yapamaz beceremez lafta konusuyorlar sadece sen kımseyı dınlemeden yaparsın yapacagını sımdıden ellıne saglık senın