banner461
banner195

Mülakata Bile Girdiler Ama …

Saadet Partisindeki sessizlik sürüyor. Nevşehir’de belirlenen Milletvekili aday adayları geçtiğimiz günlerde Parti genel merkezinde mülakata bile alındılar ancak, Partide seçime ittifak arayışları nedeniyle bu isimler henüz kamuoyuna bile açıklanabilmiş değil.

 Mülakata Bile Girdiler Ama …
24 Mart 2015 Salı 17:00

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Saadet Partisindeki sessizlik sürüyor. Nevşehir’de belirlenen Milletvekili aday adayları geçtiğimiz günlerde Parti genel merkezinde mülakata bile alındılar ancak, Partide seçime ittifak arayışları nedeniyle bu isimler henüz kamuoyuna bile açıklanabilmiş değil.

11 Milletvekili aday adayının bulunduğu belirtilen Saadet Partisinde Parti genel merkezinin seçim barajının altında kalmamak için bir ittifak arayışı içerisinde bulunması nedeniyle henüz aday adaylarının kamuoyu ile paylaşılmadığı bildiriliyor.

Konuya ilişkin İl Başkanı Ali Doğan Simit başta olmak üzere parti yetkililerinin herhangi bir açıklamada bulunmaması da dikkatlerden kaçmıyor.

Edinilen bilgiye göre; Parti genel merkezine çağrılan Milletvekili aday adaylarına da, Parti yetkililerine de şimdilik Çalışmalarınıza devam edin, ittifak olursa yaşanan gelişmelere göre sizlere bilgi verilecek denildiği belirtiliyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.