banner461
banner195

Mustafa Açıkgöz coşkulu bir kalabalıkla aday adaylığını açıkladı

Ak Parti’den Nevşehir Milletvekili Aday adayı olan Eczacı Mustafa Açıkgöz, AK Parti Nevşehir İl Başkanlığı’nda aday adaylığını açıkladı.

Mustafa Açıkgöz coşkulu bir kalabalıkla aday adaylığını açıkladı
19 Şubat 2015 Perşembe 18:40

banner143
MUSTAFA AÇIKGÖZ COŞKULU BİR KALABALIKLA ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI
İlgili Galeriye Git
banner134
7 Haziran 2015 Pazar günü gerçekleştirilecek Milletvekilliği seçimleri için , Eczacı Mustafa Açıkgöz Milletvekilliği aday adaylığı resmi başvurusunu yaptı.

Ak Parti’den Nevşehir Milletvekili Aday adayı olan Mustafa Açıkgöz, AK Parti Nevşehir İl Başkanlığı’nda aday adaylığını açıkladı. 

 AK Parti Nevşehir İl Başkanlığı tarafından oluşturulan AK Parti Milletvekilliği aday adaylığı komisyonuna ön başvurusunu yapan Açıkgöz, daha sonra AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver’i kalabalık bir grupla makamında ziyaret ederek, resmi aday adaylığı başvurusunu gerçekleştirdi.


Kalabalık destekleyeninin ve partilinin katıldığı, adeta izdihamın yaşandığı, Aday Adaylık başvurusu sonrası ilk açıklamasını yapan Eczacı Mustafa Açıkgöz şunları ifade etti.

Kıymetli Hemşerililerim,

 Nevşehirli bir kardeşiniz olarak ömrüm boyunca Nevşehir’ e ve insanımıza her daim hizmetkâr oldum. Hayır ve irfan yolunda Nevşehir’e kendimi adadım. Sizlerin yoğun teveccühü ve israrı ile vekilliğinizi kendime borç bildim. Her zaman halktan biri ve halkın nabzını tutan, sorunlarını dinleyen, çözüm ve proje üreten bir evladınız oldum.

Milli birlik ve beraberlik, ilim, irfan, iman ve ahlak değerleriyle bütünleşen Nevşehir halkı olarak sizin vekilliğinize talibim. Ülkemizin demokratikleşme yolunda üstlendiğiniz sorumluluk bilinciyle her zaman davamıza destek olarak bize yeni yollar ve yeni ufuklar açtınız.

Yeni Türkiye’ nin inşaası yolunda topyekün seferber olarak, sizlerin desteğini alıp manevi değerlerimiz ışığında bu muzaffer ve kutlu yolda YENİ NEVŞEHİR YENİ TÜRKİYE diyoruz. Nevşehir’ i kapalı bir şehir olmaktan çıkarıp dünya şehirleri arasında güçlü kılmak için tarım, turizm, ulaşım, kültür ve tarih alanlarında hayata geçirilmeyi bekleyen birçok projem var.

Kurulduğu günden bugüne AK PARTİ’ nin teşkilatlarında resmi ve fahri sayısız projelerde yer aldım, AK PARTİ Nevşehir İl Teşkilatı kurucularındanım, Nevşehir’ e değerler katmanın onurunu ve kıvancını yaşadım. Türkiye’ nin ve Müslümanlığın kaderini belirleyecek 2015 Genel Seçimlerinde AK PARTİ NEVŞEHİR MİLLET VEKİLLİĞİ ADAY ADAYIYIM.

Bizi hiçbir zaman yalnız bırakmayan Nevşehirli hemşerilerime teşekkür eder desteklerini beklerim. Saygılarımla…

 

 

 

                                                                            Eczacı Mustafa AÇIKGÖZ

                                                                 AK PARTİ NEVŞEHİR MİLLETVEKİLİ

                                                                                     ADAY ADAYI

AÇIKGÖZ, AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLIĞI BAŞVURUSUNU YAPTI

7 Haziran 2015 Pazar günü gerçekleştirilecek Milletvekilliği seçimleri için Eczacı Mustafa Açıkgöz, AK Parti Milletvekilliği aday adaylığı için başvurusunu yaptı.

AK Parti Nevşehir İl Başkanlığı tarafından oluşturulan AK Parti Milletvekilliği aday adaylığı komisyonuna ön başvurusunu yapan Açıkgöz,  daha sonra AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver’i makamında ziyaret ederek, resmi aday adaylığı başvurusunu gerçekleştirdi.

Nevşehir Merkezde Eczacılık yapan Açıkgöz, AK Parti’de çeşitli görevlerde de bulundu.

 Milletvekilliği seçimlerinin Türkiye’ye ve Nevşehir’e hayırlar getirmesini temenni eden Açıkgöz,  evli ve 2 çocuk babası.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
bağımsız - 3 yıl önce
Akp ye uzak bir insanım ama sayın sunar ve Sayın Açıkgöz un oldugu listeye oy atarım her ikisinede bol sanslar
Avatar
bi sorun - 3 yıl önce
Valimize bi sorun tatilmi su havaya bakin nasil yagiyor kar oldurmek istiolar bzi
Avatar
h - 3 yıl önce
Hayirli ve ogurlu olsun insallah seni dahada yuksek yerlerde gormek istiyoruz nevsehirin icin hayirli olsun
Avatar
mehmet gstrsli - 3 yıl önce
yüce rabbim yolunu açık etsin abicim memleketin sana ihtiyacı var
Avatar
gülenadam - 3 yıl önce
Mustafa kardeşim başarılar temiz siyaset ve amacın memleket hizmeti olacagina eminim yeterki doğru çarka dişli yi tak :) kolay gelsin.
Avatar
vatandaş - 3 yıl önce
yolun ve bahtın açık olsun. bu milletin senin gibi ak sevdalılara ihtiyacı var.
Avatar
muhalif - 3 yıl önce
Değerli kardeşim senin için çiğ et de olsa yiyeceğiz artik.sen her şeye layıksın.
Avatar
mehmet tekin - 3 yıl önce
Yolun acik olsun mustafa kardesim insallah hayirlisi olur hakinda hep destekciniz