banner461
banner195

Mustafa Durmaz Göreme İçin Resmi Başvurusunu Yaptı

Göreme Turizm Geliştirme Kooperatif Başkanı Mustafa Durmaz AK Parti Başvuru Süresinin son gününde Göreme Belediye Başkanlığı için Aday adaylık resmi başvurusunu yaptı.

Mustafa Durmaz Göreme İçin Resmi Başvurusunu Yaptı
01 Kasım 2013 Cuma 16:46

banner143
banner134

Mustafa Durmaz bugün AK Parti Nevşehir Merkez ilçe Başkanlığına gelerek İlçe Başkanı Salih Açıkgöz e Başvuru dosyasını teslim etti.

Durmaz Sevdalısı olduğumuz ve doğduğumuz topraklara Göreme ye Belediye Başkanlığı görevi için Partimiz AK Parti den özellikle kasabalı vatandaşlarımızın turizmci esnaflarımızın büyük destek ve teveccühleriyle Göreme kasabasına hizmet için resmi başvuruda bulunarak bu kutsal göreve talip olduk.

Tüm Göreme kasabamız için Hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.

Burada amacımız kırmadan dökmeden incitmeden incinmeden Birleştirici bütünleyici ve tamamlayıcı olarak Göreme kasabımıza örenek ve olmassa olmaz Projelerimizle AK Parti hizmetlerini en güzel şekilde getirmek olacaktır.

Göreme kasabamız sadece seçmen sayısı olarak gözüken 1500 kişiden ibaret olmadığı gerçeğinin altını çizmek istiyorum.

Günde yaklaşık beş bin kişiyi misafir eden içerisin de yaklaşık yılda 3 milyon kişinin ziyaret ettiği Açık hava müzesi gibi bir değeri bulunduran,  Dünya kültür mirası listesinde gösterilen Kapadokyanın merkezindeki cennet beldemiz Göreme nin hak ettiği hizmeti layıkıyla yürütmek adına aday adaylığımızı açıklamış bulunuyorum.


Aldığım bu kararımda emeği ve desteklerini esirgemeyen önce aile meclisi sonra çevremiz ve Göremeli turizmci ve kasabalı halkımıza sosuz teşekkür ediyorum.Allah hakkımızda ve Göreme kasabamız için hayırlısını versin dedi.

AK Parti Merkez ilçe Başkanı Salih Açıkgöz de Mustafa Durmaz a Hayırlı uğurlu olsun Allah utandırmasın diyerek Mevcut Başkanlarımızda dahil biz hiç bir aday adayına söz vermedik tüm aday adaylarımız eşit bu konuda kararı anketlerle kendi vatandaşlarınız verecek.Allahım hayırlı ve uğurlu etsin Allah utandırmasın dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
göremeli - 5 yıl önce
göremeye yakışır mustafa durmaz ....
Avatar
ahmet şeker - 5 yıl önce @göremeli
sular ısınıyor.
Avatar
göremeli - 5 yıl önce
göremeye yakışır
Avatar
göreme sevdalısı - 5 yıl önce
rabbim hayılsını versin görelim mevla neyler neylerse güzel eylerabbim yar ve yardımcımız olsun
Avatar
göremeli - 5 yıl önce
göremeye yakışır mustafa durmaz....herşeyin hayırlısı
Avatar
Maccan göreme - 4 yıl önce
Göremenin geleceği sayın durmazdır Allah'ın izni ile .
Avatar
ketenpereye gelmeyin. - 4 yıl önce
arkadaşlar durmazı amma şişirdiniz.ilkokulu zor btirmiş biri.sanayide kamyon makascısıyken suç işleyip hapse girdi die acıyıp koperatife başkan yaptık.çapı anca ona yeter onu bile yürütemedi.bu arkadaşa göremeyi emanet edersek yandık.onu kullanacaklar doldurup sürdüler ortaya.kendinize gelin göreme bukadarmı basit de buna teslim edeceğiz.yapmayın allah lillah aşkına.
Avatar
maccanlı avcı - 4 yıl önce
bu durmaz nasıl bi adam ya. ilkokulda saf sessiz biriydi.amma hiçöyle değilmiş. akpartiden adayım diyip bekliyor.aradabirde mhpynen konuşuyor.ora olmazsa bura olsun diye.adam böyle dümenci olmuş.onu kim dürtüyorki.akıllı olup durmaza dikkatedelim.herşeyiyapar gibi.köyü çok gerizekalı sanıyor