banner461
banner195

Mustafa Topçu ustalık dönemi için tekrar aday adayı

Nevşehir Merkeze bağlı Göre Belde Belediye Başkanı Mustafa Topçu bugün AK Parti Merkez ilçe başkanlığına gelerek aday adaylık müracaatı için başvurusunu yaptı.

Mustafa Topçu ustalık dönemi için tekrar aday adayı
30 Ekim 2013 Çarşamba 21:15

banner143
Mustafa Topçu ustalık dönemi için tekrar aday aday
İlgili Galeriye Git
banner134

Göre Belde Belediye Başkanı Mustafa Topçu bugün AK Parti Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz,Seçim İşleri Başkanı Ersan Erdoğan ın huzurunda AK Parti Göre Belde Başkanı Necip Subaşı,Marangozcular odası Başkanı Vedat Ramazan Kormaz ve beraberinde kalabalık bir heyetle gelerek Başvuru belgelerini teslim edip Ustalık Dönemi için Aday adaylık resmi başvurusunu yaptılar.

Nevşehir Merkeze bağlı Göre Belde Belediyesi'nin AK Partiden 2 dönemdir Belediye Başkanı olan Mustafa Topçu, 2014 mart ayında yapılacak seçimler öncesinde aday adayı başvurusunu yaptı.

Belediye Başkanlığının ateşten gömlek giymek olduğunu belirterek, böylesine önemli bir sorumluluk arz eden  "Böylesine kutsal bir görevi yapmak bizim için onurdur" dedi.

AK Parti Nevşehir Merkez İlçe Başkanlığında düzenlenen aday adaylığı törenine çok sayıda Göreli katıldı. Yerel seçimler öncesinde Mustafa Topçu'unn aday adaylık başvurusunu alan İlçe Başkanı Salih Açıkgöz, Başkan Topçu'ya aday adaylığı sürecinde başarılar diledi. 

Topçu,çıraklık ve kalfalık döneminin ardından ustalık için tekrar aday adayı olduğunu belirtti. Göre de belediye başkanlığının zor bir iş olduğunu kaydeden Topçu, "Bizim bu beldeye borcumuz var. Böyle koltuklar şatafatlı olmasın. Allah beni kibirden korusun diye hep dua ederiz. Göreye hizmet etmek bir onurdur. Elbetteki bu dönem için büyük projelerimiz var. Bu projeleri adaylığımız netleştikten sonra izah edeceğiz. " dedi.

Biz yaptıklarımızı, yapacaklarımıza teminat gösteriyor daha iyisini yapmak adına huzur beldesi Göre Beldemize hizmet için Yeniden 3. dönemde ustalık dönemi için oyunuza talibiz. Bu yarışın ülkemize, Göre Kasabamıza ve Nevşehirimize hayırlı olmasını diliyorum. Beni sizlere, sizleri de Allah'a emanet ediyorum" şeklinde konuştu

Bütün Belediye başkan aday adaylarına süreçte başarılar dileyen Topçu, Durmak Yok Yola devam diyerek Başta Göre Belde Başkanımız belde teşkilatımız ve tüm Göreli hemşerilerime destek ve teveccühleri nedeniyle sonsuz teşekkürlerimi gönderiyorum.Allah utandırmasın yaklaşan Yerel Seçimlerin Ülkemiz Şehrimiz ve Beldemiz için hayırlara vesile olsun dedi...Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
göre - 5 yıl önce
allah yardımcın olsun topçu başkanım
Avatar
...KASABA HALKI... - 5 yıl önce
yakisir baskanima bu kasabaya ve bu belediyeye seni̇n gi̇bi̇ i̇nsan bi̇ daha gelmez sadece beledi̇ye baskani deil sen bu halkin kalbi̇ni̇nde baskanisin allah seni̇ basimizdan eksik etmesi̇n
Avatar
halk - 5 yıl önce
inşallah tekrar beraber oluruz baskanım iyiki varsıınız seni allah basımızdan eksık etmesin
Avatar
göreliiiii - 5 yıl önce
topçu ile yola devamm...
Avatar
göreli - 5 yıl önce
rabim yâr ve yardımcın olsun sayın başkanım
hakkında ne hayırlısıysa o olur inşallah sen başkan olsanda olmasanda bizlerin yanında yerin her zaman farklıdır.
Avatar
akpartili - 5 yıl önce
başkanım inşallah partimiz yanlış yapmaz ancak seninle kazanırız
Avatar
TAMER KURUÇAY - 5 yıl önce
sayin başkanim mustafa topçu i̇nşallah akparti̇ni̇n tekrar hak edene hakkini verebi̇lecegi̇ne i̇naniyor si̇zi̇ tekrardan göre beledi̇ye başkani olarak beledi̇yemi̇zde görmek temenni̇mi̇zdi̇r hayirli olsun
Avatar
halil emre topçu - 5 yıl önce
allah yardımcın olsun inşallah hakkında hayırlısı olur babacım