banner461
banner195

Nar Sevdamız Hizmet Aşkımız Bitmeyecek...!

Nevşehir merkeze bağlı Nar Kasabası AK Parti Belediye Başkan Aday Adayı Fizik Öğretmeni Yasin Ölmez “Ben ve ekibimin bütün enerjisi Nar için olacak” dedi.

Nar Sevdamız Hizmet Aşkımız Bitmeyecek...!
21 Ekim 2013 Pazartesi 19:32

banner143
banner134

 Ölmez yaptığı açıklamada kasabamızdaki gördüğümüz eksiklikleri tespit ederek sosyal, ekonomik ve eğitim alanında projeler hazırladık ve projelerimizin fizibilitesini çok iyi yaptık dedi.

 

Nar Kasabasının gelişiminin bölgedeki dinamiklerle aktif olarak çalışmaktan geçtiğini söyleyen Ölmez açıklamasının devamında “Ahiler Kalkınma Ajansı ve TKDK (ipard) gibi yerel ve uluslararası kalkınma ajanslarını çok iyi takip ediyoruz. Kasabamızın doğal güzelliklerinin farkındayız. Amacımız; Ak Parti 2023 vizyonuna uygun sosyal, ekonomik ve eğitim yönüyle güçlü bir kasaba oluşturmak. 2013’de büyüyen Türkiye'de herhalde benden yolu, suyu ve altyapıyı sormayacaksınız. Sayın milletvekillerimizden Allah razı olsun bugün Acıgöl'ün en uzak köyleri asfaltlanmış yolları açılmış durumdadır. İl Özel İdaremiz bu konuda her bölgemize el kol olmuş durumdadır. Rutin belediyeciliğin dışında Nar Kasabasına ne yapabiliriz onun peşindeyiz.
O halde biz belediye olarak sosyal ve ekonomik alanda neler yapabiliriz, gençleri nasıl yönlendirebiliriz, ileriye dönük temelleri nasıl atabiliriz onun derdindeyiz. İnşallah en doğrusunu, en güzelini, birlik beraberlik içinde Nar için yapacağız. Kasabamıza değer katarak kasabamızı cazibe merkezi haline getirmek zorundayız” dedi.  

Nar Kasabası’nın geleceğine yön verecek önemli projelerle seçimlere hazırlanan Fizik Öğretmeni Yasin Ölmez, AK Partiden aday adayı olduğunu resmen açıkladı. 2023 vizyonu ile Türkiye’ye ışık tutan Ak Parti iktidarının adeta ülkeye çağ atlattığını belirten Ölmez, Nar Kasabası’na yatırımların gelmesi için iktidarın gücünün mutlaka olması gerektiğini ifade etti. Ölmez açıklamasının devamında “Nar bulunduğu konum itibariyle önemli bir bölge, bu bölgeyi boş vaatlerle değil somut çalışmalarla istenilen seviyelere getirmek istiyoruz. Bunun için Allah c.c. nasip ederse şahsım ve ekibim var gücümüzle çalışacağız. Nar Kasabası’nda istenilen projelerin hayata geçmesi ve yatırımların çoğalması için mesai kavramını ortadan kaldıracağız” dedi. Eğitimci kimliği ile olaylara daha net yaklaşımlar sergileyerek çalışmalar yürüttüklerini belirten Fizik Öğretmeni Yasin Ölmez “Nar Kasabamız için planladığım projeler kasabanın geleceği için her zaman önemli yatırımlar olacak. Nar Kasabamın geleceği için bugün bu göreve talip oldum” şeklinde konuştu.

Eğitimci Belediye Başkan aday adayı Yasin Ölmez Kimdir; 1975 yılında Konya'nın Seydişehir ilçesinde doğan Yasin Ölmez, 1994 yılında Seydişehir İmam Hatip Lisesinden mezun olduktan sonra Fırat Üniversitesi Fizik öğretmenliğini kazandı. Fizik öğretmeni olarak mezun oldukta sonra 2000 yılında memleketi Nevşehir Nar Kasabasına ailesinin yanına taşındı. 2 yıl Nevşehir Kardelen Kolejinde çalıştıktan sonra, dershanecilik sektöründe Fizik Öğretmeni olarak birçok Nevşehirli çocuğun üniversiteyi kazanmasında katkıda bulundu. Şu an Nevşehir Uğur dershanelerinde Fizik öğretmeni olarak çalışan Ölmez, sıradan belediye işlerinin dışında, Nar Kasabasına neler yapılabileceğini düşündükten sonra önemli ve iddialı projeleriyle AK Parti Nar Belediye Başkanlığına talip oldu. Ben her şeyden önce Nar kasabası halkının gönlüne, yüreğine talibim diye açıklama yapan Yasin Ölmez, Nar Kasabasına önemli değerler katmak için yola çıktıklarını ve çalışmalarını yürüttüklerini ifade etti.

 FİBHABER.COM,Nevşehir Yerel Haberler,fibhaber.com, Kapadokya Yerel Haberler,fibhaber.com,Nevşehir Seçim,fibhaber.com,Nevşehir Üniversitesi,Nevşehir fibhaber.com


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Başarılar - 5 yıl önce
hocam eyvallah da, şu ekibiniz kimmiş / kimlermiş bizde bilsek. madem projeler üzerinde çalışmıssınız, niye memleket faydasına sunmadınız bu güne kadar. bu 2023 sloganlı beyanatınız bir siyasimizi çağrıştırdı. geminin nereye gittiği önemli değil, yeter ki bin der gibi.
Avatar
sayın ölmez - 5 yıl önce
hizmetin gelmesi için ikdidarın gücünün gelmesi gerektiğini söylemişsiniz. haberiniz yok galiba nar kasabası 3 dönemdir ikdidarın belediye başkanları ile yönetiliyor ve yapılan bir şey yok belediye başkanları kendilerine bol ol iş çıkartıyor ne dediğimi anladınız.
Avatar
narlı yaşar - 5 yıl önce
sayın hocam sen kaçsene oldu nara geleli narlı seni bilmiyor başta kendini tanıt ğösterdiğin forojler nerede ekimin kim ben sordum kimse seni narda tanımıyor
Avatar
MAHMUT KIZILBAYRAK - 5 yıl önce
başarılar ismi ile yazan arkadaşa sormak isterim yasin hoca ile hiç konuştunmu bu projeler hakkında milletin yapacak birşeyi yok
bunu tartışacağına elimde projem var diyen insanın önüne taş koymaya uğraşıyor ha bide adını soy adını yazma cesareti yok arkadaşın
Avatar
Mahmut Bey Kardeşim - 5 yıl önce
yasin hocam benimle değil, vatandaş ile görüşşün yeter. hatta desin ki benim şöyle şöyle projelerim var, hatta vardı mevcut yöneticilere açtım, dikkate almadılar, ben gelirsem yapacağım desin. kamuoyu da projeleri öğrensin, değerlendirsin, yapılabilirliğine baksın, ona göre notunu versin. neyse siyaset öğretmeyelim. bu arada ekibinin biri belli oldu böylece. adıma gelince narlı ahmet.