banner461
banner195

Ne Kadar Meraklısı Varmış !

İlimiz merkezinde birkaç gündür devam eden Taksim gezi yolu olayları protestoları halkımızın önemli ve bir o kadar ilginç özelliğini de ortaya çıkardı.

Ne Kadar Meraklısı Varmış !
05 Haziran 2013 Çarşamba 11:19

banner143
banner134
NEVŞEHİR(MHA) İlimiz merkezinde birkaç gündür devam eden Taksim gezi yolu olayları protestoları halkımızın önemli ve bir o kadar ilginç özelliğini de ortaya çıkardı.
İl Merkezinde Köprübaşına kadar yapılan protesto yürüyüşünü baştan sona büyük bir merak içerisinde izleyen Nevşehirliler yollara döküldü, yetmedi pencerelere, balkonlara çıkıp uzun uzun olan biteni izledi.
Nevşehir’de sıkça rastlanmayan bu duruma kayıtsız kalmak istemeyen ve evlerinin, iş yerlerinin balkon ve pencerelerinden seyirci olan Vatandaşların ortaya koyduğu bu durum millet olarak bir türlü merakımızı yenemediğimizi bir kez daha gözler önüne serdi.
Yürüyüş esnasında zaman zaman ufak çaplı taşkınlıklarda yaşandı. Protestocu gençlere müdahale etmek isteyenler oldu ama Emniyet Müdürlüğü ekipleri anında bunlara engel oldu.
Bu arada protestocuların bir ara basını hedef alan ve bir gazetecinin de tepki gösterdiği anda protesto yürüyüşünün gergin anları arasındaydı.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
İNSANLIK.. - 5 yıl önce
fib haberci arkadaşlarim..sizin gibim merakli işte vatandaşlarimiz.sizlerin yaptiği işleri yapiyorlar.ellerinden birşey gelmedikleri için.ancak bakiyorlar merakla sizlerin gibim.anlayanlara dedim gitti.