banner461
banner195

Neden Mehmet Karaaslan?

AK Parti Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Yrd. Doç. Dr Mehmet Karaaslan yaptığı açıklamada Nevşehir sevdalısı olmaktan büyük gurur duyduğunu kaydetti.

Neden Mehmet Karaaslan?
17 Mart 2015 Salı 13:28

banner143
banner134

 AK Parti Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Yrd. Doç. Dr Mehmet Karaaslan yaptığı açıklamada Nevşehir sevdalısı olmaktan büyük gurur duyduğunu kaydetti.AK Parti Nevşehir Milletvekili Aday Adayı Yrd. Doç. Dr Mehmet Karaaslan yaptığı açıklamada neden Karaaslan sorusuna samimiyetle cevap verdi.

Karaaslan, Tahsil için bulunduğum dönemler dışında hayatımı hep Nevşehir’de geçirdiğim ve Allah nasip ederse bundan sonra da bu şehirde yaşayacağım için aday adayı oldum diye konuştu.


Karaaslan, ‘’İmam Hatip Lisesinde öğrenci olduğum çocukluk çağlarından bu yana kendimi bu hareketin bir neferi olarak gördüğüm için, Tahsil için bulunduğum dönemler dışında hayatımı hep Nevşehir’de geçirdiğim ve Allah nasip ederse bundan sonra da bu şehirde yaşayacağım için,

Turizm alanında çalışmaları olan muhafazakâr camianın içindeki az sayıda isimden biri olduğum için,

Akademik kariyerini İran ve Amerika gibi Doğu ve Batı’nın önemli ülkelerinde çalışarak zenginleştirmiş bir Türkolog olduğum için.
Bu yörenin kültürünü uluslararası bir değer haline getirmenin derdinde olduğum için.
Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesinin öğrencilerinin pek çoğunu bire bir tanıdığım ve üniversitemizden çıkan tek aday olduğum için.

Hâsılı siz olduğum, sizden olduğum ve bu şehre sevdalı olduğum için AK Parti’den aday adayı oldum’’ ifadelerini kullandı. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
adem kaplan - 3 yıl önce
Hocamıza çiktıği bu yolda başarılar diliyoruz. Sadece nevşehire değil türkiye siyasetine renk katacaktır...
Avatar
önder Çakır - 3 yıl önce
Kozaklı sizinle sayın vekil
Avatar
basligi bi degiselim - 3 yıl önce
Neden mehmet karaaslan degilll dini cikarlarina alet ettigi surekli imam hatipliyim diyerek ayrimciliga gttigi uni.bile yer edinemeyip onla bunla surekli tartistigi icin oy vermeyin bu adama bu arada fib haber sozum sana bu yorumu yayinla ve tarafli davranma
Avatar
... - 3 yıl önce
aday adayları arasındaki en iyisi. akademik bir kişi yurt dışı görmüş kültürlü.iki yabancı dili var. genç ve vizyon sahibi. zenginin güçlünün maşası olmaz. bırakında gençlerin önü açılsın. aday olursan 2 oyum var veririm senin partiye. yoksa asla vermem