banner461
banner195

Nerede İçişleri Bakanı, Nerede Akiller?

Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Şerafettin Karataş, Güneydoğu illerinde meydana gelen olayları değerlendirirken, İçişleri bakanının ve Akillerin nerede olduğunu da sordu.

 Nerede İçişleri Bakanı, Nerede Akiller?
30 Aralık 2014 Salı 16:49

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Şerafettin Karataş, Güneydoğu illerinde meydana gelen olayları değerlendirirken, İçişleri bakanının ve Akillerin nerede olduğunu da sordu.

Karataş, “Güzel Vatanım da Çözüm süreci adı altında verilen tavizlerle PKK güçlendirilir ve cesaretlendirilse polisin askerin kendini koruyamadığı devletin olmadığı yerde kaos normaldir. Güneydoğu maalesef böyle. Bu memleketin bu şehirlerini kim yönetiyor. İçişleri bakanı nerede?. Bundan daha önemli paralel yapı olur mu?. Mübarek topraklarımız üzerinde bebek katilleri ne pervasızlıklar yapıyor. Nerede her gün televizyonlarda boş konuşan sözde akiller?. Profesörler, gazeteciler, atsanıza manşetlerinizi. Bu rezaleti durdurun. Evini idare edemeyenler havaya ve boş konuşurlar. Teröristlerin izan ve idrakine bırakanlar utanmalı. Çünkü terörün imanı namusu vicdanı yok. Allah Milletimizi Korusun” ifadelerinde bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.