banner461
banner195

Nevşehir 2015 Genel Seçim Sonuçları Canlı Olarak

Nevşehir’de 7 Haziran Genel seçim yarışı tüm hızıyla devam ediyor. Partilerin milletvekili adayları artık son gezilerini yaparken fibhaber.com olarak bizde hazırlıklarımızı tamamladık..

Nevşehir 2015 Genel Seçim Sonuçları Canlı Olarak
06 Haziran 2015 Cumartesi 09:47

banner143
banner134
Nevşehir’de seçim yarışı tüm hızıyla devam ediyor.  Partilerin milletvekili adayları artık son gezilerini yaparken fibhaber.com olarak bizde hazırlıklarımızı tamamladık..


Türkiye’de artık genel seçimlere günler kaldı. Tüm şehirlerin meclisteki temsilcileri 7 Haziran Pazar günü yapılacak olan 2015 genel seçimlerinde belli olacak. Nevşehir ve ilçelerinde 203 bin seçmen ise sandık başına giderek kendisini temsil edecek adayınaa oylarını verecek.

203 bin seçmen ise seçim sonuçlarını görebilmek için çeşitli basın yayın organlarını kullanacak. FİBHABER.com olarak Nevşehir seçim sonuçları açıklanmaya başlandığı andan itibaren ilçelerde dahil olmak üzere canlı yayın yapacağız.

Sizde Nevşehir genel seçim sonuçlarını canlı, en doğru ve hızlı bir şekilde takip etmek isterseniz www.fibhaber.com - Secim-2015 adresini takip edin.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.